Lebih 500 penumpang penerbangan terkandas dan pelbagai program terpaksa dibatalkan kerana jerebu teruk

Lebih 500 penumpang penerbangan terkandas dan pelbagai program terpaksa dibatalkan kerana jerebu teruk
Sat, 14 Sep 2019 By edisiviral
KUALA LUMPUR: Keadaan jerebu yang teruk melanda di negara ini dilihat mengganggu perjalanan kehidupan rakyat di negara ini sekali gus menjejaskan perjalanan harian rakyat antaranya menyebabkan beberapa penerbangan tergendala dan acara sukan terpaksa diba >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageLagu Kenegaraan Dahulu Lebih Patriotik, Jadi Nostalgia Lagu "Sejahtera Malaysia" Kini Dian
Wed, 29 Aug 2018 17:02 | Hits : 42 | MY

no imageKerana Panggilan Kau, Syatilla Melvin Dituduh Tidak Hormat Suami
Sat, 15 Sep 2018 17:04 | Hits : 29 | MY

no image(Video) 'Ingat apa kau buat kat aku masa sekolah dulu?!' - Lelaki tampar bekas gurunya kerana dendam
Fri, 21 Dec 2018 23:01 | Hits : 19 | MY

no imagePelayan maut ditembak kerana lambat siapkan sandwich pelanggan
Sun, 18 Aug 2019 11:01 | Hits : 8 | MY

no imagePernah Terfikir Nak Terjatuhkan Anak Dari Tingkat 6, Ibu Kongsi Pengalaman Teruk Kemurungan Sehing
Thu, 24 Jan 2019 04:02 | Hits : 36 | MY

no image(Video) "Jawapan Biarpun Menyakitkan, Lebih Baik Dari Gantung Tak Bertali," Anak Mangsa MH
Thu, 08 Mar 2018 18:00 | Hits : 54 | MY

no imagePelajar dibelasah, ditinggalkan di ladang kelapa sawit kerana enggan sertai 2 kumpulan kongsi gelap
Wed, 27 Mar 2019 22:02 | Hits : 8 | MY

no imageMaafkan Mama Kerana Tak Dapat Selamatkanmu Ibu Luah Kesedihan Anak Menghembuskan Nafas Terakhirn
Wed, 30 Jan 2019 20:01 | Hits : 47 | MY

no imageIsteri kelar suami sampai mati kerana terlupa tapau paha ayam goreng
Fri, 19 Apr 2019 19:02 | Hits : 26 | MY

no imagePemuda bersyukur kerana berjaya mendapatkan kembali penglihatan setelah membuat pembedahan lasik
Sun, 17 Feb 2019 05:02 | Hits : 9 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 17 Feb 2019 05:02 | Hits : 262 | MY