Lelaki bunuh & kerat mayat bapanya kerana bengang tak diberi duit top up internet untuk main PUBG

Lelaki bunuh & kerat mayat bapanya kerana bengang tak diberi duit top up internet untuk main PUBG
Tue, 10 Sep 2019 By terbocor
Terlalu obses dengan permainan video popular PUBG, mendorong seorang lelaki berusia 25 tahun dari Belagavi membunuh bapanya sendiri. Suspek didakwa membunuh bapanya pada malam Ahad lalu selepas mangsa enggan memberikan wang kepada suspek yang mahu me >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imagePolis minta kes langgar lelaki tidak dimanipulasi
Mon, 12 Aug 2019 17:03 | Hits : 22 | MY

no imageDia ada dalam bilik saya, SMS terakhir gadis sebelum dibunuh
Mon, 24 Jun 2019 03:05 | Hits : 22 | MY

no imageRemaja dirogol teman lelaki dikenali dari WeChat
Mon, 26 Feb 2018 01:00 | Hits : 60 | MY

no imageKerajaan Akan Melabur RM10 Juta Untuk Membangunkan E-Sukan Sebagai Sebuah Industri
Fri, 02 Nov 2018 20:03 | Hits : 30 | MY

no imageDihukum mati kerana bunuh 'suami perogol'
Sat, 12 May 2018 11:00 | Hits : 40 | MY

no imageSelain SMPC, beri juga peruntukan kepada Institusi Tahfiz & Sekolah Agama Rakyat
Sun, 29 Jul 2018 06:02 | Hits : 36 | MY

no imageMayat dalam pesawat terhempas sah Emiliano Sala
Sat, 09 Feb 2019 05:02 | Hits : 8 | MY

no imageLelaki Lebih Suka Perempuan Tudung Bawal Ke Shawl?
Tue, 24 Apr 2018 00:00 | Hits : 101 | MY

no imageSeri Setia: Pengundi UMNO diminta terus solidariti untuk PAS
Fri, 31 Aug 2018 23:03 | Hits : 20 | MY

no image???????????????? kanak2 yang viral bergayut di batang pokok kelapa untuk selamatkan diri dari bada
Wed, 10 Oct 2018 09:03 | Hits : 39 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Wed, 10 Oct 2018 09:03 | Hits : 262 | MY