Lelaki dibunuh, dibakar sebab kacau awek orang

Lelaki dibunuh, dibakar sebab kacau awek orang
Wed, 11 Sep 2019 By terbocor
4 September lalu, mayat seorang lelaki dengan kesan terbakar di temui dalam anak sungai berdekatan jambatan Kampung Puyu, Jalan Semerak, Pasir Puteh. Mayat itu ditemui terapung pada jam 3 petang dan dipercayai sudah meninggal dunia beberapa hari berd >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image'Siapa yang buat adik aku macam ni?' - Pelajar junior dipukul senior sebab tak puas hati
Wed, 20 Feb 2019 14:02 | Hits : 11 | MY

no imagePayudara saya montok sebab anak menyusu badan, bukan pembedahan plastik Elly Mazlein
Wed, 14 Mar 2018 19:00 | Hits : 37 | MY

no imageNak tinggal bersama teman lelaki, isteri racun suami sampai mati
Tue, 08 Jan 2019 12:02 | Hits : 47 | MY

no imageKo Biru Hijau Oren Ke Kita Orang Islam Jangan Putus Silaturrahim Tazkirah Ramadhan Ustaz Kazim Elias
Fri, 01 Jun 2018 04:01 | Hits : 63 | MY

no imagePukul Isteri Gara-gara Duit Raya RM10, Lelaki Ini Dipenjara Setahun & Denda RM2,000
Thu, 13 Jun 2019 01:02 | Hits : 8 | MY

no imageSebab Kate Middleton Dan Putera William Namakan Louis Arthur Charles Untuk Bayi Diraja Ketiga
Thu, 03 May 2018 05:01 | Hits : 39 | MY

no imageAstaghfirullah!! Inilah Orang Islam Yang Diusir Oleh Nabi Muhammad di Padang Mahsyar Kelak..
Tue, 11 Dec 2018 14:02 | Hits : 42 | MY

no imagePH kalah sebab perbuatan mereka sendiri: Nasrudin
Mon, 15 Apr 2019 20:07 | Hits : 13 | MY

no imageIni sebab kenapa Tun Mahathir guna pen sendiri ketika menandatangani dokumen akuan sumpah minggu lal
Thu, 17 May 2018 14:01 | Hits : 52 | MY

no image14 Orang Asli disahkan meninggal dunia akibat jangkitan pneumonia
Sun, 09 Jun 2019 18:12 | Hits : 8 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 09 Jun 2019 18:12 | Hits : 262 | MY