Lelaki makan kucing hidup-hidup diburu polis

Lelaki makan kucing hidup-hidup diburu polis
Mon, 29 Jul 2019 By sukansentral
SEORANG lelaki menjadi buruan polis selepas video dia makan seekor kucing hidup-hidup tular di media sosial dan menjadi kecaman warganet.Kejadian itu membangkitkan kemarahan publik yang menyifatkan kelakuannya seperti “manusia tidak bertamadun& >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageLelaki gatal tangan ditahan, Akui terpengaruh dengan cerita CSI
Sat, 17 Aug 2019 01:01 | Hits : 6 | MY

no imageRakyat ber selfie dengan Najib di Langkawi pun dibuat Laporan Polis
Sat, 02 Feb 2019 19:03 | Hits : 8 | MY

no imageMemalukan! Posing Terkangkang, Gambar Aprena Manrose Jadi Modal Luc4h Peminat Lelaki!
Thu, 09 Aug 2018 17:02 | Hits : 204 | MY

no imageLelaki Palestin Maut Beberapa Jam Ditahan Askar Israel
Fri, 23 Feb 2018 10:00 | Hits : 71 | MY

no imageWanita UMNO Buat Laporan Polis Terhadap Waytha Moorthy
Fri, 23 Nov 2018 11:02 | Hits : 36 | MY

no imageSinggah Sahur : Edaran Makanan Menghidupkan Sunnah Bersahur
Wed, 29 May 2019 08:10 | Hits : 22 | MY

no imageHina Agong: UMNO Jerantut Buat Laporan Polis
Fri, 12 Apr 2019 15:08 | Hits : 38 | MY

no imageLelaki Mengaku Mengembara Ke Tahun 2200
Tue, 20 Mar 2018 11:00 | Hits : 34 | MY

no imageKebaikan Memakan Telur Rebus Separuh Masak Rupanya Boleh Turunkan Berat Badan Dan Cegah Penuaan
Thu, 31 Jan 2019 10:02 | Hits : 16 | MY

no imageLelaki mati akibat kerap minum soda setiap hari, paras gula meningkat 20 kali ganda
Tue, 13 Aug 2019 12:03 | Hits : 11 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 13 Aug 2019 12:03 | Hits : 262 | MY