Nak lembutkan daging untuk memasak? Ini 5 tips yang mudah!

Nak lembutkan daging untuk memasak? Ini 5 tips yang mudah!
Sat, 07 Sep 2019 By edisiviral
Assalamualaikum dan salam sejahtera.Pernah tak anda mengalami masalah daging liat? Walaupun anda sudah memotong daging mengikut ira, memasaknya pada api perlahan, tetapi masih tidak menjadi.Kegagalan menghasilkan hidangan daging yang lembut semem >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageVIDEO ini untuk penganut DAP
Tue, 29 Jan 2019 18:02 | Hits : 15 | MY

no imageBacalah Surah Al Fatihah 41 Kali Untuk Meminta Hajat In Shaa Allah segala Hajat akan Dimakbulkan..
Sat, 09 Feb 2019 13:02 | Hits : 34 | MY

no imageBadan Penat, Keputihan Makin Teruk. Resipi Jamu Ini Baik Untuk Kesihatan Ibu
Sat, 24 Aug 2019 16:01 | Hits : 7 | MY

no imageDIY Rak Rempah Mudah Dan Cepat Dengan Total Hangus RM 2.10 Je!
Sun, 03 Feb 2019 12:02 | Hits : 26 | MY

no image'Bila ada anak perempuan...' - Pesanan untuk ibu bapa
Tue, 05 Jun 2018 17:01 | Hits : 36 | MY

no imageIni Tip Mudah Menjaga Dan Melembutkan Tuala Agar Tahan Lama
Mon, 04 Mar 2019 23:05 | Hits : 85 | MY

no imageAnak Demam, Selsema Dan BatukMandikan 3 Kali Sehari Untuk Cepat Sembuh
Tue, 20 Nov 2018 14:01 | Hits : 35 | MY

no imageCara Mudah Buat Tat Telur, Enak Rasa Dan Tidak Hanyir
Tue, 22 Jan 2019 15:04 | Hits : 60 | MY

no imageSekumpulan Pekerja Binaan Menunjukkan Helah Yang Luar Biasa Untuk Menyusun Batu Bata
Tue, 02 Oct 2018 13:04 | Hits : 67 | MY

no imageNajib Umum 18 Inisiatif Baru Untuk Majukan Langkawi
Sat, 05 May 2018 02:01 | Hits : 75 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sat, 05 May 2018 02:01 | Hits : 262 | MY