Masih bekerja walaupun usia 60 tahun

Masih bekerja walaupun usia 60 tahun
Tue, 10 Sep 2019 By mizisempoi
Walaupun usia 60 tahun masih bekerja memandu grabcar. Suami yang lumpuh tidak mampu bekerja dan anak sulung oku tidak menjadi beben untuk beliau. Terpaksa pindah ke Labuan memudahkan urusan supaya suami di jaga oleh keluarga. Semoga makcik sekeluarga di l >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageWalaupun dia masih kecil tetapi ramai yang cemburu dekat bakat yang dimiliki kanak-kanak ini, bukan
Sat, 12 May 2018 07:01 | Hits : 116 | MY

no imageAinul Mardhiah Sambut Ulang Tahun Pertama Tanpa Tumor. Mama & Walid Panjatkan Kesyukuran
Wed, 14 Aug 2019 05:01 | Hits : 13 | MY

no imageTampar isteri kerana ditegur pukul anak, lelaki dipenjara setahun
Sun, 26 May 2019 05:10 | Hits : 27 | MY

no image"Saya juga mahu berubah tetapi masih belum dapat hidayah" - Zizi Kirana
Tue, 14 May 2019 12:06 | Hits : 33 | MY

no imageWalaupun Neelofa Sering Kali Tampil Dengan Gaya Pelik Namun Satu Perkara Ini Buat Orang Ramai Hormat
Mon, 15 Apr 2019 04:07 | Hits : 10 | MY

no imageHarga SSD Dijangka Akan Terus Menurun RM0.42/GB Menjelang Akhir Tahun Ini
Tue, 14 May 2019 18:10 | Hits : 8 | MY

no image"Salah Ke Jadi Suri Rumah," Wanita Ini Terkesan Bila Netizen Anggap Isteri Tak Bekerja Pun
Sun, 04 Mar 2018 01:01 | Hits : 33 | MY

no imagePAS Batu : Hari Nakhbah, 71 Tahun Dalam Sejarah
Wed, 15 May 2019 19:10 | Hits : 10 | MY

no imageSelepas setahun bersalin, Adira hamil lagi! Datuk Red bakal dapat anak ke-8
Wed, 16 May 2018 23:00 | Hits : 16 | MY

no imageLagu Bertuah Untuk Nana, Jadi Siulan Sejak 18 Tahun Lalu, Siti Nordiana Kongsi Foto Sama Pencipt
Sat, 13 Apr 2019 15:07 | Hits : 22 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sat, 13 Apr 2019 15:07 | Hits : 262 | MY