Melayu memang pemalas

Melayu memang pemalas
Wed, 11 Sep 2019 By mizisempoi
MELAYU memang PEMALASAku dah lama setuju dengan kenyataan ni. Terlalu banyak bukti yang menunjukkan Melayu pemalas. Bukan pemalas yang biasa-biasa tapi pemalas nak mampus.1. Pemalas claim benda yang bukan haknya.Melayu memang paling pemalas bab ni. Tak ma >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imagePENYABARNYA MELAYU: Sampai bila Melayu boleh bertahan DIHINA CACI MAKI sebegini?
Fri, 03 Aug 2018 20:00 | Hits : 11 | MY

no image(Sejarah) DAP MEMANG PEWARIS PERJUANGAN PAP - Pensyarah UUM
Fri, 30 Nov 2018 02:02 | Hits : 18 | MY

no imageSEDIHNYA LIHAT MELAYU, Mereka HINA MAKI Agama kita tapi kita tetap sokong mereka
Thu, 19 Jul 2018 20:00 | Hits : 16 | MY

no imageMELAYU ITU
Fri, 26 Oct 2018 17:01 | Hits : 47 | MY

no imageTidak Tunai Janji Bukti PH Memang Munafik
Sat, 22 Sep 2018 23:03 | Hits : 57 | MY

no imageBalasan Dibayar Terus Apabila Lelaki Ini Kencing Di Dalam Lift. Balasan Yang Dia Dapat Memang Buat D
Mon, 22 Oct 2018 06:03 | Hits : 78 | MY

no imageCubaan Lelaki Arab Mera,ba Gadis Cina Dalam Tren Gagal Kerana Lelaki Melayu Ini
Sat, 23 Feb 2019 15:02 | Hits : 22 | MY

no imageEmak Memang Tak Tolak Jaga Cucu, Sepatutnya Anak-anak Lah Kena Faham
Sun, 10 Feb 2019 16:02 | Hits : 33 | MY

no imageMemang aku nikah kali kedua tanpa izin isteri pertama Tapi aku nikah kali kedua dengan cara terhorma
Sat, 28 Jul 2018 17:01 | Hits : 12 | MY

no imageResipi Ayam Masak Merah Ala Kenduri Kahwin, Memang Sedap
Sun, 03 Mar 2019 22:02 | Hits : 59 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 03 Mar 2019 22:02 | Hits : 262 | MY