Emak Memang Tak Tolak Jaga Cucu, Sepatutnya Anak-anak Lah Kena Faham

Emak Memang Tak Tolak Jaga Cucu, Sepatutnya Anak-anak Lah Kena Faham
Sun, 10 Feb 2019 By ohsemput
Macam-macam kes di rumah pengasuh, mak ayah mula susah hati. Mintalah bantuan emak jagakan cucu. Emak pula, jarang benar nak menolak bila anak minta bantuan. Emak takkan merungut, cuma tahan perasaan dalam hati. Sayangnya anak pula ambil kesempatan, semua >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageDapat 29K Share Di FB. Resipi Kek Gula Hangus Kukus Ni Memang Sedap.
Mon, 08 Jul 2019 22:02 | Hits : 12 | MY

no image'Perlumbaan F1 tak sepatutnya diadakan di Sepang, tetapi di Putrajaya'
Tue, 16 Jul 2019 22:03 | Hits : 13 | MY

no imageMemang Perit Tapi Saya Puas Hati. Ini Kata-Kata Lelaki Yang Lempang Wanita Lepas Dia Keluar Lokap
Wed, 08 May 2019 03:09 | Hits : 14 | MY

no imageSaya Tidak Pentingkan Populariti, Tolak Watak Klise Secara Baik, Fazura Mahu Kekal Eksklusiviti
Thu, 05 Sep 2019 06:05 | Hits : 15 | MY

no imageDAP, PKR Tolak Cadangan Naib Presiden BERSATU
Tue, 08 Jan 2019 15:02 | Hits : 30 | MY

no imageJohan Meniru Gaya Dato Aliff Syukri Memang Lawak Habis.
Sun, 15 Jul 2018 19:01 | Hits : 49 | MY

no imageVideo Pertembungan Buaya Air Masin Vs Buaya Air Tawar, Memang Tak Disangka
Sat, 15 Sep 2018 14:02 | Hits : 39 | MY

no imageKeputusan PRK Cameron Highlands Bukti PH Ditolak Berterusan, Besar-Besaran
Sun, 27 Jan 2019 18:03 | Hits : 44 | MY

no imageMalaysia baharu sepatutnya lebih baik daripada kerajaan terdahulu: PM
Sun, 08 Jul 2018 16:00 | Hits : 26 | MY

no imageDATUK SERI JAMAL YUNOS DITAHAN POLIS DITAHAN POLIS. HANYA KERANA PENULARAN GAMBAR YANG TIDAK SEPATUT
Tue, 22 May 2018 22:01 | Hits : 12 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 22 May 2018 22:01 | Hits : 262 | MY