Atok Saya Baru Meninggal Dunia,- Ajak Shiro

Atok Saya Baru Meninggal Dunia,-  Ajak Shiro
Sat, 10 Aug 2019 By sukansentral
Terbaru, pelakon dan pelawak Ajak Shiro ada memuat naik sekeping gambar di akaun Instagram miliknya.Kongsi Ajak atau nama sebenarnya Mohamad Hanaffi Razak memaklumkan bahawa datuknya telah meninggal dunia pada jam 7.30 pagi tadi.Atok saya baru meningga >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageMessi Sambut Hari Jadi Ke-31 Kempunan Piala Dunia
Sat, 23 Jun 2018 14:01 | Hits : 162 | MY

no image9 Negara di Dunia Yang Tidak Pernah Dijajah Oleh Pihak Barat
Tue, 08 May 2018 22:01 | Hits : 142 | MY

no imageMengenang Kembali Symbian OS Sistem Operasi Mudah-Alih Yang Pernah Menguasai Dunia
Tue, 12 Mar 2019 22:05 | Hits : 15 | MY

no imageAlhamdulillah Rezeki Zul Yahya Semakin Melimpah Setelah Berhenti Dari Dunia Hiburan
Mon, 17 Sep 2018 11:04 | Hits : 27 | MY

no image8 Mercu Tanda Di Seluruh Dunia Yang Pernah Hampir-Hampir Musnah
Wed, 21 Mar 2018 01:00 | Hits : 27 | MY

no imageDhika Kerispatih meninggal dunia
Wed, 11 Apr 2018 20:00 | Hits : 23 | MY

no imagePelanggan Ini Sesak Nafas Dan Meeninggal Dunia Selepas Diberikan Thai Massage
Wed, 07 Nov 2018 01:04 | Hits : 120 | MY

no imageBayi 10 bulan 2 terjatuh dari buaian di rumah pengasuh, meninggal dunia
Sat, 21 Jul 2018 14:00 | Hits : 9 | MY

no imagePeter Velappan meninggal dunia
Sat, 20 Oct 2018 15:03 | Hits : 8 | MY

no imageUMNO Rakam Takziah, Ibu Mahdzir Khalid Meninggal Dunia
Sun, 05 May 2019 13:09 | Hits : 11 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 05 May 2019 13:09 | Hits : 262 | MY