Menteri perpaduan tak setuju perkenal tulisan Jawi di SJKT

Menteri perpaduan tak setuju perkenal tulisan Jawi di SJKT
Mon, 12 Aug 2019 By malaysiakini
Beliau sebaliknya mencadangkan agar tulisan Jawi diajar sebagai subjek pilihan bergantung kepada kehendak murid. >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageLouis Vuitton Perkenalkan Koleksi Bola Tampar Berharga RM10,977
Sun, 05 May 2019 10:05 | Hits : 6 | MY

no imageXiaomi Amazfit Verge Diperkenalkan Jam Tangan Pintar Dengan Ketahanan Bateri 5 Hari
Tue, 18 Sep 2018 07:03 | Hits : 16 | MY

no imageMenteri Bertelagah Anak Muda Bermasalah
Thu, 26 Jul 2018 06:01 | Hits : 23 | MY

no imageSurat terbuka untuk menteri, timbalan menteri agama
Wed, 29 Aug 2018 20:01 | Hits : 9 | MY

no imageInilah Biodata Penuh Menteri Pelajaran Malaysia Dr. Maszlee Malik- Sungguh Hebat Latar Belakang- Mem
Sat, 19 May 2018 20:00 | Hits : 31 | MY

no imageAnwar Bakal Perdana Menteri Paling Kabur Dalam Sejarah
Tue, 11 Jun 2019 16:09 | Hits : 4 | MY

no imageMenteri Pendidikan gesa semarak semula tulisan jawi
Sat, 20 Oct 2018 18:05 | Hits : 15 | MY

no image(bayar RM40 PTPTN satu Kejayaan PH?) Menteri BUDAK Macam Budak-budak
Sun, 02 Dec 2018 14:01 | Hits : 19 | MY

no imageBayi 8 Bulan Dah Boleh Makan Keju! Ikuti 3 Resipi Menarik Untuk Perkenalkan Keju Pada Anak Anda
Thu, 16 Aug 2018 16:01 | Hits : 14 | MY

no imageMenteri Publisiti Murahan Sengaja Cetus Provokasi
Sat, 16 Feb 2019 23:02 | Hits : 8 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sat, 16 Feb 2019 23:02 | Hits : 262 | MY