Microsoft Meminta Pengguna Mengemaskini Sistem Operasi Windows Serta-Merta Disebabkan Kerentanan Kritikal

Microsoft Meminta Pengguna Mengemaskini Sistem Operasi Windows Serta-Merta Disebabkan Kerentanan Kritikal
Fri, 16 Aug 2019 By sukansentral
Microsoft kini telah menemui kerentanan baru pada sistem operasi Windows mereka, yang membawa kepada kebolehan perisian hasad tersebar pada komputer pengguna walaupun tanpa interaksi pengguna berkaitan. Kerentanan ini ditemui pada perkhidmatan Remote Desk >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageBekas SU UMNO, Tan Sri Radzi Sheikh Ahmad SERTAI BERSATU
Fri, 14 Dec 2018 16:02 | Hits : 9 | MY

no imageUnifi Basic Tiada Kuota Penggunaan Data Internet Sehingga Ke Penghujung Tahun?
Wed, 23 Jan 2019 03:04 | Hits : 44 | MY

no imageMicrosoft, Google Dan Apple Bekerjasama Untuk Menyokong Piawaian USB Baharu Untuk Aksesori Braille
Fri, 01 Jun 2018 18:02 | Hits : 10 | MY

no image(ELOKLAH) Setelah Tiada Arah, Enam bekas MP UMNO sertai Bersatu
Tue, 12 Feb 2019 20:03 | Hits : 6 | MY

no imageJalan rosak jejas pengguna jalan raya
Sun, 20 May 2018 16:01 | Hits : 9 | MY

no imageAzreen Dilapor Kritikal, Terpaksa Bergantung Kepada Ubat Tahan Sakit.
Mon, 13 Aug 2018 06:02 | Hits : 67 | MY

no imageDisebabkan Perkara Ini, Ia Seolah Olah Mencabar Rakyat Negeri Membawa Johor keluar dari Persekutuan
Sun, 31 Mar 2019 22:06 | Hits : 25 | MY

no imageYayasan Ikhlas ajak sertai projek korban, akikah di 5 buah negara
Tue, 02 Jul 2019 16:06 | Hits : 19 | MY

no imageDr Maszlee Malik Ikrar Perbaiki Sistem Pendidikan Negara
Sat, 29 Dec 2018 18:03 | Hits : 25 | MY

no imageSeribu Sertai Himpunan Bantah ICERD Negeri Perlis
Sat, 17 Nov 2018 05:04 | Hits : 29 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sat, 17 Nov 2018 05:04 | Hits : 262 | MY