Isu Jawi: Adun DAP minta KPM perjelas maksud 'secara pilihan'

Isu Jawi: Adun DAP minta KPM perjelas maksud 'secara pilihan'
Sat, 10 Aug 2019 By malaysiakini
Kata Chang, penggunaan isitlah secara pilihan itu menimbulkan kekeliruan. >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image(Video) 'Cukuplah! Cukuplah!' - Peragut menangis minta dilepaskan
Wed, 21 Nov 2018 12:02 | Hits : 37 | MY

no imageBila Safiey Illyas Minta Jangan Dikaitkan Dengan Lelaki Dikenali Sebagai Syah, Ramai Yang Sindir Dar
Thu, 26 Jul 2018 03:00 | Hits : 70 | MY

no imageAmanat Menteri Pendidikan 2019: Maszlee Diminta Berhenti Bernostalgia, Mulalah Bekerja
Tue, 29 Jan 2019 12:01 | Hits : 27 | MY

no image3 Juta Orang Di Inggeris Masvk Islam Secara Serentak
Mon, 25 Mar 2019 13:06 | Hits : 17 | MY

no imagePengguna iPhone Secara Purata Hanya Membeli Peranti Baharu Setiap Empat Tahun
Sat, 09 Feb 2019 14:02 | Hits : 66 | MY

no imageOktovia Menrose Mengaku Salah Keluar Dengan Aliff Aziz, Minta Maaf Kepada Bella Astillah
Thu, 28 Feb 2019 11:07 | Hits : 29 | MY

no imagePAS minta masukkan RUU355 dalam senarai akta dipinda
Sun, 28 Oct 2018 15:03 | Hits : 43 | MY

no image'Senangnya hidup, tak malu ke meminta je kerjanya?' - Netizen kecam wanita Singapura ini mengemis di
Mon, 05 Aug 2019 12:01 | Hits : 12 | MY

no image(Video) 'Kau langgar orang, minta maaf, bini aku mengandung!' - Rider bengang kena langgar, padahal.
Sat, 22 Dec 2018 13:01 | Hits : 31 | MY

no imageBosan Dengan Cabaran Sumpah Angkasawan, Pensyarah Fizik Perjelas Teori Flat-Earth Suhaimi Saad
Fri, 15 Feb 2019 18:01 | Hits : 11 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 15 Feb 2019 18:01 | Hits : 262 | MY