Nate Mitchell Salah Seorang Pengasas Oculus Pula Meninggalkan Facebook

Nate Mitchell Salah Seorang Pengasas Oculus Pula Meninggalkan Facebook
Wed, 14 Aug 2019 By sukansentral
Pada tahun 2014, Oculus diambil alih oleh Facebook dengan nilai $2.0 bilion. Teknologi realiti maya Oculus kemudian berkembang dengan sokongan pada Galaxy Gear VR dan Oculus Quest yang boleh berfungsi secara kendiri. Hari ini Nate Mitchell, salah seorang >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageGara2 jumpa bangkai lembu disembe lih, seorang pegawai polis TERBU NUH dan berpuluh kenderaan diBAKA
Sun, 09 Dec 2018 19:03 | Hits : 59 | MY

no image'Temankan aku pergi tandas, takut seorang-seorang ni' - Dia bangun dan temankan rakannya itu sebelum
Mon, 05 Mar 2018 01:00 | Hits : 49 | MY

no imageAdun Slim, akaun Facebook diadukan ke polis
Mon, 29 Jul 2019 16:04 | Hits : 15 | MY

no imageGara-gara kritikan gemuk, seorang lelaki maut ditikam pasangannya
Sat, 17 Aug 2019 22:00 | Hits : 7 | MY

no imageTuhan, Tolong Tutup Auratku Perkongsian Ahmad Fedtri Yahya Dari Seorang Ustazah Buka Ribuan Mata
Sat, 09 Feb 2019 17:01 | Hits : 5 | MY

no imageDisoal Ibu Apabila Duit Buku 'Lesap', Murid Comel Ini Salahkan 'Chicken Chop Sedap Sangat'
Thu, 14 Feb 2019 19:01 | Hits : 6 | MY

no image[VIDEO] PH Perlu Akui Kelemahan Dan Kegagalan Sendiri, Bukan Salahkan Saya Dan BN - Najib
Wed, 31 Oct 2018 09:04 | Hits : 70 | MY

no imageSeseorang Seolah-Olah Dipukul Dan Ditendang Saksi
Thu, 28 Feb 2019 02:02 | Hits : 15 | MY

no imageKalau NGO EDAR BIBLE tak salah ke? Baca Perlembagaan
Wed, 07 Nov 2018 19:01 | Hits : 48 | MY

no image'RTM tak boleh dipersalahkan' - Gobind nafi dakwaan Setiausaha Akhbar Menteri Pengangkutan kononnya
Thu, 21 Feb 2019 16:02 | Hits : 8 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 21 Feb 2019 16:02 | Hits : 262 | MY