Mujahid pertahan ruang peribadi bukan urusan kerajaan

Mujahid pertahan ruang peribadi bukan urusan kerajaan
Tue, 09 Oct 2018 By sukansentral
Menteri di Jabatan Perdana Menteri, Datuk Dr Mujahid Yusof Rawa mempertahankan kenyataannya bahawa sebarang kegiatan di ruang peribadi bukanlah urusan kerajaan, walaupun ia melanggar nilai moral.Beliau berkata,sebarang penguatkuasaan dilakukan sekiranya >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageRakyat Sedari Kesilapan, Sedia Hukum Kerajaan
Wed, 02 Oct 2019 16:04 | Hits : 10 | MY

no imageKonvokesyen UTM ke-61 : Tahniah Buat 14 Kakitangan Bukan Akademik!
Mon, 19 Nov 2018 06:03 | Hits : 22 | MY

no imageI Bukan Perempuan Kaki Kikis Duit Jutawan Kosmetik, Ifa Raziah Tempelak Siapa Lagi Ni?
Mon, 18 Jun 2018 00:01 | Hits : 86 | MY

no imageMatlamat Tak Halalkan Cara Kenapa Kerajaan PH Takut Wujudkan Rang Undang-undang?
Tue, 02 Jul 2019 00:05 | Hits : 5 | MY

no imageKerajaan PH Menipu Tentang Statut Rom
Wed, 01 May 2019 01:05 | Hits : 14 | MY

no imagePembantu peribadi buat laporan terhadap Najib
Sat, 13 Oct 2018 02:03 | Hits : 71 | MY

no imagePembantu Peribadi Pukul Jurujual Sebab Dia Menghina Kami Sajat
Wed, 30 Jan 2019 12:04 | Hits : 36 | MY

no imageSudah-sudahlah Tuding Jari, PH Bukan Pembangkang Lagi Hishammuddin
Thu, 16 May 2019 22:06 | Hits : 8 | MY

no imageVideo: Messi bukan budak biasa-biasa
Sun, 26 May 2019 17:06 | Hits : 24 | MY

no imageIsteri Bukannya Hamba Abdi Yang Tak Bergaji, Suami Berubahlah, Ajar Anak Lelaki Sama-Sama Buat Kerja
Fri, 23 Feb 2018 13:22 | Hits : 149 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 23 Feb 2018 13:22 | Hits : 262 | MY