Netizen desak budak Twitter hina Permaisuri Agong dicekup

Netizen desak budak Twitter hina Permaisuri Agong dicekup
Thu, 12 Sep 2019 By sukansentral
MEDIA sosial semalam dikejutkan dengan tindakan Raja Permaisuri Agong Tunku Hajah Azizah Aminah Maimunah Iskandariah yang secara tiba-tiba menyahaktifkan akaun media sosial baginda.Tindakan Tunku Azizah itu menimbulkan persoalan para pengikutnya yang ter >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image'Mana budak kecil yang berlari-lari tadi?' soalnya tiba-tiba
Sat, 31 Mar 2018 21:00 | Hits : 29 | MY

no imagePelajar universiti terjun bunuh diri selepas didesak oleh orang ramai
Tue, 26 Feb 2019 10:03 | Hits : 41 | MY

no imageAgong berkahwin dengan Miss Moscow 2015 di Rusia lapor NST
Sat, 24 Nov 2018 10:01 | Hits : 692 | MY

no imageCustomer Nak Lemang Buat GrabFood Guna Ducati, Netizen Teruja Habis!
Sun, 23 Jun 2019 21:01 | Hits : 26 | MY

no imageTerkulai kaku kebiruan, lagi kes budak maut akibat pengecas telefon
Mon, 03 Jun 2019 18:11 | Hits : 10 | MY

no image[VIDEO] Haram Jadah, Kata Netizen Bila Alam Wakaka Buat #Cakterdongchallenge
Sun, 05 Aug 2018 17:02 | Hits : 19 | MY

no imageSebenarnya Nak Tanya Laa Berapa Gaji DJ Radio Ni .. Netizen Kurang Senang Lihat Hani Fadzil Bercu
Tue, 30 Apr 2019 21:05 | Hits : 14 | MY

no imageSaya Pun Rasa Buruk, Saja Gatai Nak Try Izara Mintak Netizen Sabar Kerna Kesan Suntikan Hampir S
Fri, 22 Feb 2019 18:06 | Hits : 29 | MY

no image[VIDEO] Hahahahahahaha! 81 Kali Aku Ulang Video Ni - Tarian Raya Menggoda Azhan Rani, Buat Netiz
Mon, 11 Jun 2018 06:01 | Hits : 158 | MY

no imageLama Tak Duduk Atas Riba Mak! Black Hanifah Tulis Ucapan Hari Ibu, Respon Akim Ahmad Bikin Netiz
Sat, 19 May 2018 21:01 | Hits : 15 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sat, 19 May 2018 21:01 | Hits : 262 | MY