Nyawa Ibu Terancam, Risiko Kandungan Pecah. Hamil Luar Rahim, Jangan Cuba-Cuba Urut

Nyawa Ibu Terancam, Risiko Kandungan Pecah. Hamil Luar Rahim, Jangan Cuba-Cuba Urut
Mon, 12 Aug 2019 By beautifulnaara
Hamil luar rahim atau ectopic pregnancy adalah situasi yang banyak berlaku di awal kehamilan. Ia mungkin tidak dapat disedari oleh para ibu kerana kerap terjadi pada peringkat awal kehamilan.Hamil luar rahim sangat bahaya kerana boleh mengakibatkan pendar >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageBayi 9 Bulan Maut Didera Suami Pengasuh. Tempurung Kepala Pecah, Koyakan Di Kemaluan
Sun, 11 Nov 2018 13:01 | Hits : 76 | MY

no image(Video Penuh) Gol Memukau Safawi Rasid Beri Nyawa Buat Malaysia, Tewaskan Laos 1-0
Mon, 25 Mar 2019 05:02 | Hits : 14 | MY

no imageSalah Tanggapan Baca Surah Yusuf Masa Hamil Anak Boleh Jadi Comel, Ibu Ini Kongsi Manfaatnya Yang Se
Mon, 31 Dec 2018 03:02 | Hits : 30 | MY

no imagePakistan pecah rekod bulan April catat suhu 50c
Thu, 03 May 2018 09:00 | Hits : 9 | MY

no imageSetiap Bulan Anak Demam Jangan Bertahan Dengan Ubat. Mesti Ada Tak Kena
Wed, 10 Apr 2019 19:02 | Hits : 9 | MY

no image4 Superfood Ini Mampu Tingkatkan Kesihatan Ibu Dan Kandungan. Para Ibu Boleh Amalkan Pemakanan Ini
Tue, 31 Jul 2018 02:00 | Hits : 33 | MY

no imageJangan Jadikan Depresi Satu Gimik, Jangan Mainkan Kesihatan Mental Elizabeth Tan
Wed, 04 Jul 2018 17:01 | Hits : 34 | MY

no imageJangan harap kau dapat balik! -Parking kereta rapat2, Jep sepahtu kenakan Rahim
Tue, 26 Feb 2019 00:02 | Hits : 28 | MY

no imageJangan Takut Untuk Berkata NO Pada Anak. Sesekali Berkesan Bagi Anak Dengar Kata
Tue, 16 Apr 2019 19:03 | Hits : 9 | MY

no imageTun M: Melayu Jangan Mudah Lupa
Wed, 09 May 2018 04:01 | Hits : 45 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Wed, 09 May 2018 04:01 | Hits : 262 | MY