Padah viralkan video 'awek' kastam terlampau, bekas kekasih mangsa ditahan polis

Padah viralkan video 'awek' kastam terlampau, bekas kekasih mangsa ditahan polis
Fri, 13 Sep 2019 By terbocor
Susulan viral klip video 'awek' kastam terlampau beberapa hari lalu, polis telah menahan seorang lelaki yang disyaki menyebarkan video tersebut. Ketua Polis KLIA, Asisten Komisioner Zulkifli Adamsah berkata, suspek ditahan oleh Bahagian Siasatan Jena >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageAku Besarkan Anak Aku Bukan Untuk Kau Bel4sah Dia Video Bapa R3mbat Menantu Kaki Puukul Di Sar
Thu, 25 Oct 2018 23:04 | Hits : 53 | MY

no imageVIDEO | Pemandu lawan arus ada 36 waran tangkap ditahan
Sun, 07 Oct 2018 20:03 | Hits : 41 | MY

no image[VIDEO] Haram Jadah, Kata Netizen Bila Alam Wakaka Buat #Cakterdongchallenge
Sun, 05 Aug 2018 17:02 | Hits : 19 | MY

no imageVIDEO Himpunan JIHAD Hari ini
Sun, 02 Dec 2018 22:03 | Hits : 19 | MY

no image(Video) 'Tidur laa.. main apa lagi' - Suara hantu muncul dalam video live IG
Mon, 05 Nov 2018 12:01 | Hits : 77 | MY

no image(Video) 'OMG Guys, I regret kasi dia this Tiga' - Gadis hadiahkan Ultraman Tiga kepada kekasih &
Mon, 06 May 2019 13:05 | Hits : 4 | MY

no imageSaya, Syafiq Kyle Dah Letak Full Stop! Jangan Tanya Lagi Isu Video Kontroversi
Tue, 05 Jun 2018 19:02 | Hits : 91 | MY

no imageVideo: Luahan Lan Pet Pet di majlis Maafkan Kami
Wed, 01 May 2019 05:09 | Hits : 12 | MY

no imagePolis tahan guru didakwa tendang perut koperal baru bersalin
Tue, 23 Jul 2019 22:03 | Hits : 19 | MY

no image(VIDEO) Orang Kampung Jadi KECOH Tengok Makhluk Apa Depan Pintu Rumah Lelaki Ini..SERAM Weii
Wed, 25 Jul 2018 15:02 | Hits : 21 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Wed, 25 Jul 2018 15:02 | Hits : 262 | MY