'Patutlah beriya sangat nak censor Netflix, ada side project rupanya dia ni' - Netizen

'Patutlah beriya sangat nak censor Netflix, ada side project rupanya dia ni' - Netizen
Tue, 19 Nov 2019 By terbocor
Ketika ini tular mengenai isu yang disuarakan oleh Ketua Pegawai Eksekutif Finas Ahmad Idham Nadzri mengenai kandungan filem dan program melalui platform digital Neflix perlu ditapis Kenyataan ini telah mengundang pelbagai kritikan netizen yang ratara >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imagePublix Censors Teen's 'Summa Cum Laude' Graduation Cake
Wed, 23 May 2018 04:00 | Hits : 137 | US

no imageNews Story | Netflix Raises Subscription Prices
Wed, 16 Jan 2019 19:04 | Hits : 23 | US

no imageNews Story | Netflix Growth Slows In U-S
Wed, 17 Apr 2019 18:07 | Hits : 12 | US

no imageNews Story | North Korea Fires Several Short-Range Projectiles Into Sea
Sat, 04 May 2019 22:05 | Hits : 20 | US

no imageNews Story | Lawmakers Hit Tech Over Conservative Censorship
Thu, 11 Apr 2019 17:06 | Hits : 13 | US

no imageNews Story | Big Tech To Testify At Censorship Hearing
Sat, 06 Apr 2019 20:05 | Hits : 15 | US

no imageNews Story | Report: NKorea Fires 2 Projectiles Into Sea
Sat, 10 Aug 2019 12:03 | Hits : 17 | US

no imageNews Story | Netflix Deletes Suicide Scene from Popular Youth Show, '13 Reasons Why'
Wed, 17 Jul 2019 02:05 | Hits : 14 | US

no imageNews Story | Cable TV, Netflix Offer Stockingful of Christmas Movies
Wed, 28 Nov 2018 20:04 | Hits : 22 | US

no imageNews Story | Netflix Loses Another Sitcom
Wed, 10 Jul 2019 16:05 | Hits : 21 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Wed, 10 Jul 2019 16:05 | Hits : 262 | US