'Patutlah beriya sangat nak censor Netflix, ada side project rupanya dia ni' - Netizen

'Patutlah beriya sangat nak censor Netflix, ada side project rupanya dia ni' - Netizen
Tue, 19 Nov 2019 By terbocor
Ketika ini tular mengenai isu yang disuarakan oleh Ketua Pegawai Eksekutif Finas Ahmad Idham Nadzri mengenai kandungan filem dan program melalui platform digital Neflix perlu ditapis Kenyataan ini telah mengundang pelbagai kritikan netizen yang ratara >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | Netflix Loses Another Sitcom
Wed, 10 Jul 2019 16:05 | Hits : 23 | US

no imageNews Story | Report: NKorea Fires 2 Projectiles Into Sea
Sat, 10 Aug 2019 12:03 | Hits : 18 | US

no imageNews Story | Report: Most Watch Netflix For Favorite Shows
Fri, 09 Nov 2018 18:04 | Hits : 21 | US

no imageNews Story | SiriusXM Radio: Netflix Joke Channel Launches Morning Show
Thu, 11 Jul 2019 17:04 | Hits : 22 | US

no imageNews Story | Former ABC Entertainment Chief Joins Netflix
Tue, 18 Dec 2018 17:04 | Hits : 51 | US

no imageNews Story | Historians Rip NYTimes '1619 Project'
Wed, 25 Dec 2019 07:01 | Hits : 35 | US

no imageNews Story | North Korea Fires Several Short-Range Projectiles Into Sea
Sat, 04 May 2019 22:05 | Hits : 21 | US

no imageNews Story | Netflix Raises Subscription Prices
Wed, 16 Jan 2019 19:04 | Hits : 24 | US

no imageNews Story | Netflix Reports Record Subscriber Growth
Wed, 17 Oct 2018 21:01 | Hits : 17 | US

no imageNews Story | Netflix Deletes Suicide Scene from Popular Youth Show, '13 Reasons Why'
Wed, 17 Jul 2019 02:05 | Hits : 14 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Wed, 17 Jul 2019 02:05 | Hits : 262 | US