Pegawai kerajaan jual MyKad

Pegawai kerajaan jual MyKad
Wed, 11 Sep 2019 By edisiviral
BEBERAPA individu termasuk pegawai kerajaan berpangkat tinggi direman polis susulan pembongkaran aktiviti penjualan MyKad kepada seorang warga China di Pulau Pinang baru-baru ini.Dalam operasi khas minggu lalu itu, beberapa kakitangan dan pegawai sebuah >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imagePantun Khas Buat Kerajaan PH - Dr Zuhdi Marzuki
Sun, 05 May 2019 04:05 | Hits : 10 | MY

no imageMajlis Penasihat Kerajaan Akan Panggil Neelofa, Vivy Yusof
Mon, 18 Jun 2018 12:02 | Hits : 54 | MY

no imageCuepacs Berharap Kerajaan Utamakan Kebajikan Penjawat Awam
Sat, 01 Sep 2018 13:01 | Hits : 38 | MY

no image100 Hari Pentadbiran, Kerajaan PH Masih Bermentaliti Pembangkang Mohd Shahar
Fri, 17 Aug 2018 18:02 | Hits : 47 | MY

no imageMenteri nafi individu dikait Jho Low dilantik pegawai MOM
Sun, 14 Apr 2019 10:06 | Hits : 16 | MY

no imageKerajaan Baharu Perlu Pantau Data Supaya Inflasi Terkawal Najib
Mon, 27 Aug 2018 12:04 | Hits : 42 | MY

no imageKerajaan PH Patut Tangani Isu Sensitif Segera, Jangan Tolak Ansur Hal Agama, Raja-raja Dan Perkauman
Fri, 22 Mar 2019 16:03 | Hits : 9 | MY

no imageRENTASAN BERITA 553 | GEMPAR!!! PENIPUAN BIDAAN DALAM KERAJAAN DIHIDU SPRM?
Thu, 29 Aug 2019 02:01 | Hits : 9 | MY

no image1,000 MyKad dijual kepada warga asing dalam tempoh hanya 5 bulan
Sat, 14 Sep 2019 12:23 | Hits : 5 | MY

no imageKerajaan bakal laksanakan skim tidak berpencen, kontrak
Wed, 04 Sep 2019 23:01 | Hits : 5 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Wed, 04 Sep 2019 23:01 | Hits : 262 | MY