Pelajar India serah diri belajar jawi dengan Faisal Tehrani (VIDEO)

Pelajar India serah diri belajar jawi dengan Faisal Tehrani (VIDEO)
Tue, 13 Aug 2019 By sukansentral
Seorang pelajar wanita India meminta Faisal Tehrani mengajarnya tulisan jawi. Foto oleh Yusof Mat IsaKUALA LUMPUR, 13 Ogos Isu tulisan jawi yang hangat kebelakangan ini menarik minat warga Malaysia untuk mempelajarinya.Perkara itu terbukti apabila seo >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageAku baru dapat jiran baru seorang ustazah. Selepas dua bulan dia kantoi dengan lakonan yang buat aku
Thu, 07 Jun 2018 03:00 | Hits : 21 | MY

no imageTPM sedih dengan tragedi nahas pesawat
Tue, 30 Oct 2018 19:01 | Hits : 6 | MY

no imageKahwin Dengan Suami Orang Perlukan Pengorbanan
Sat, 22 Dec 2018 08:05 | Hits : 44 | MY

no imageBersama Warga India
Mon, 30 Jul 2018 00:02 | Hits : 160 | MY

no imageMufti Negeri Sembilan gesa kerajaan haramkan permainan video PUBG di Malaysia
Sun, 17 Mar 2019 15:02 | Hits : 12 | MY

no imagePKR Mendahului Dengan Majoriti 5,764 Undi
Sun, 05 Aug 2018 03:00 | Hits : 51 | MY

no image(Video) 'Buat kerja tak ikut S.O.P' - Dua buah kereta kemalangan angkara kontraktor tidak bertanggun
Tue, 24 Apr 2018 00:00 | Hits : 72 | MY

no imageSAYA IKHLAS, PENUMPANG ITU UZUR & DUDUK BERSEORANGAN PRAMUGARA ROYAL BRUNEI DEDAH KISAH DI S
Mon, 08 Apr 2019 19:06 | Hits : 10 | MY

no imageWalaupun Neelofa Sering Kali Tampil Dengan Gaya Pelik Namun Satu Perkara Ini Buat Orang Ramai Hormat
Mon, 15 Apr 2019 04:07 | Hits : 10 | MY

no imageNajib Ada 5 Akaun AmBank Dengan Baki RM12 Juta
Wed, 24 Apr 2019 23:09 | Hits : 16 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Wed, 24 Apr 2019 23:09 | Hits : 262 | MY