Pelan Strategik Untuk Menang Di Hulu Besut

Pelan Strategik Untuk Menang Di Hulu Besut
Mon, 09 Sep 2019 By edisiviral
Oleh : Rohayati RipinBESUT Majlis Tindakan DUN (MTD) Hulu Besut telah merangka pelan strategik dan memperkemaskan jentera parti di semua peringkat bagi menghadapi pilihan raya umum (PRU) ke 15 yang akan datang.Pengarahnya,Cikgu Cikgu Shalahuddin Jaaf >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image"Jangan Takut Untuk Ketengahkan Wanita Sebagai Hero" - Nur Fazura
Tue, 20 Aug 2019 03:04 | Hits : 18 | MY

no imageMaxis Hadir Dengan Pelan Jalur-Lebar Serba Baru 30Mbps Untuk RM89, 100Mbps Untuk RM129
Mon, 20 Aug 2018 16:04 | Hits : 53 | MY

no image'Saya tidak masuk politik untuk play safe' - Syed Saddiq 'sekolahkan' Timb Ketua Menteri II Pulau Pi
Sat, 22 Dec 2018 10:02 | Hits : 41 | MY

no imageSepanjang Jalan Orang Bunyikan Hon, Aku Hampir Menangis, Rupanya Suami Buat Kejutan..
Tue, 05 Feb 2019 13:03 | Hits : 18 | MY

no imageIndah Khabar Dari Rupa Datuk Vida Jual Teh Boba, Pelanggan Rasa Ditipu Harga Sangat Mahal
Wed, 07 Aug 2019 12:03 | Hits : 14 | MY

no imageSuka Beli Barang Online?,Pastikan Peniaga Itu Berdaftar Dengan SSM BizTrust Dahulu Untuk Elakkan Jad
Fri, 02 Mar 2018 19:00 | Hits : 65 | MY

no imageKeutamaan golongan B40 untuk sekolah berasrama penuh
Thu, 20 Dec 2018 10:03 | Hits : 59 | MY

no imageBacalah Surah Al Fatihah Sebanyak 41 Kali Untuk Meminta Hajat In Shaa Allah segala Hajat akan Dimakb
Thu, 22 Nov 2018 21:04 | Hits : 43 | MY

no imageSKMM Hadir Dengan Garis Panduan Untuk Pengambilalihan Dan Penggabungan Syarikat
Thu, 23 May 2019 14:09 | Hits : 7 | MY

no imageYakini Kepimpinan Parti, Bangkit Bersama Untuk UMNO Yang Lebih Kukuh
Tue, 22 May 2018 00:01 | Hits : 11 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 22 May 2018 00:01 | Hits : 262 | MY