Pengasuh & Suami Sama-Sama Durjana! Kerjakan Anak Asuhan Sehingga Maut

Pengasuh & Suami Sama-Sama Durjana! Kerjakan Anak Asuhan Sehingga Maut
Fri, 13 Sep 2019 By beautifulnaara
Seorang kanak-kanak perempuan berusia dua tahun meninggal dunia selepas dipercayai didera fizikal dan seksual oleh pengasuh dan suami pengasuhnya di sebuah rumah, di Kandang Melaka pada Selasa.Difahamkan, kanak-kanak malang itu sebelum ini dibesarkan oleh >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageBakteria Cepat Membiak Melalui Tuala Mandi. Dengan Itu, Selepas Guna Tuala Mandi, Anda Disarankan Me
Sun, 29 Apr 2018 03:00 | Hits : 43 | MY

no image'Tiada siapa yang lawat dia' - Bayi 7 bulan ditinggalkan sebatang kara di hospital, ibunya jadi 'gil
Mon, 15 Jul 2019 17:03 | Hits : 11 | MY

no imageJagalah 4 benda ini wahai isteri jika mampu. Suami mu pasti redha, Rumah tangga anda bahagia dan Syu
Sat, 23 Feb 2019 17:01 | Hits : 8 | MY

no imageIsteri Stres & Penat, Rehat Saja Tak Cukup. Pelukan Suami Ubat Paling Mujarab
Mon, 29 Jul 2019 17:05 | Hits : 16 | MY

no imageIsteri sakit nak bersalin, suami ugut lafaz taklik jika bayi disambut doktor lelaki
Tue, 13 Mar 2018 08:00 | Hits : 25 | MY

no imageSuami Isteri Jangan Malu Nak Mandi Bersama, Selain Sunnah Ia Cara Romantis Eratkan Lagi Hubungan
Wed, 30 May 2018 23:00 | Hits : 140 | MY

no imageSuamiku Mungkin Tidak Sempurna, Tapi Dia Sangat Sempurna Dimataku, Tak Salah Puji Laki Sendiri K
Fri, 26 Jul 2019 02:07 | Hits : 6 | MY

no image'Poligami nak muliakan janda, last-last isteri pertama jadi janda' - Pesanan lelaki ini kepada golon
Fri, 02 Mar 2018 11:00 | Hits : 79 | MY

no image40 tahun masih belia di Johor sehingga 2021, kata exco
Wed, 10 Jul 2019 03:02 | Hits : 16 | MY

no image'Pendapatan yang dikenakan cukai itu adlaah wang hantaran, hadiah dari keluarga, rakan & nafkah
Tue, 27 Aug 2019 14:04 | Hits : 8 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 27 Aug 2019 14:04 | Hits : 262 | MY