Pengenalan Guru Nadi Negara angkat martabat guru - Maszlee

Pengenalan Guru Nadi Negara angkat martabat guru - Maszlee
Fri, 13 Sep 2019 By edisiviral
Malah, kata beliau, KPM akan turun padang ke setiap negeri di Malaysia untuk melaksanakan sesi perkongsian dan perbincangan berdasarkan tiga slot utama dalam GNN.Antara slot yang diperkenalkan adalah, Tedtalk Cerita Kita, Keynote Naratif Baharu Amalan Pe >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imagePeluang pekerjaan pelarian tak jejas warganegara TPM
Mon, 01 Jul 2019 17:06 | Hits : 10 | MY

no imageTun M akan cabar pelantikan bekas Ketua Hakim Negara
Mon, 25 Feb 2019 18:04 | Hits : 28 | MY

no imageRaja Perlis berangkat ziarah pusara Abu Hassan Din
Thu, 02 May 2019 07:05 | Hits : 12 | MY

no imageMahu tahu aspirasi dasar pendidikan idaman Maszlee? Tonton filem Raatchasi
Tue, 03 Sep 2019 06:02 | Hits : 16 | MY

no imageGuan Eng: Ada Satu Lagi Skandal Kewangan Terbesar Negara
Sat, 16 Jun 2018 11:00 | Hits : 47 | MY

no image'Neelofa kekal sebagai Ikon Wanita Negara (TMW18)' - KPWKM
Mon, 05 Mar 2018 23:00 | Hits : 29 | MY

no imageMaszlee: Beku pindah kakitangan, naik pangkat, wujud unsur POLITIK, pertukaran dalaman JPN, PPD!
Tue, 12 Jun 2018 07:00 | Hits : 133 | MY

no imageJangan Diam Isu Terowong, Hutang Negara, Kereta Mufti
Mon, 25 Mar 2019 16:03 | Hits : 21 | MY

no imageZulkifli Zainal Abidin Panglima Angkatan Tentera baharu
Thu, 21 Jun 2018 10:00 | Hits : 8 | MY

no imagePELIK TAK, di Malaysia, PENGGANAS diangkat sebagai Pemimpin
Mon, 09 Jul 2018 22:00 | Hits : 87 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 09 Jul 2018 22:00 | Hits : 262 | MY