Pengkaji sejarah calonkan Bukit Payong sebagai tapak warisan

Pengkaji sejarah calonkan Bukit Payong sebagai tapak warisan
Wed, 11 Sep 2019 By malaysiakini
Mohd Azlan mendakwa terdapat fosil tumbuhan berusia jutaan tahun, batu Aceh 500 tahun dan mungkin bangkai pesawat perang dunia kedua di kawasan itu. >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageMajlis Raja-Raja Memutuskan Sultan Nazrin Sebagai Pemangku Jawatan YDP Agong
Tue, 08 Jan 2019 02:04 | Hits : 43 | MY

no imageMahathir Cuba Raih Simpati Sebagai Mr Clean
Sun, 06 May 2018 10:01 | Hits : 30 | MY

no imageUmumkan Kembali Bertugas Sebagai Presiden
Sun, 30 Jun 2019 18:05 | Hits : 6 | MY

no imagePilih Barbie Doll Sebagai Tema, Comelnya Newborn Photoshoot Baby Girl Sam & Syatilla!
Mon, 03 Jun 2019 00:10 | Hits : 26 | MY

no imageTahniah Di Atas Pelantikan Ustazah Nuridah Mohd Salleh Sebagai YB Senator Mewakili Negeri Terengganu
Sat, 01 Dec 2018 23:03 | Hits : 65 | MY

no imageBN Perlis akan perjelas sebab tolak Azlan sebagai MB
Tue, 29 May 2018 22:02 | Hits : 14 | MY

no imageGadis cantik ini dedah cikgu gatal curi gambar, tergamak perkenal dirinya sebagai pe,lacur di grup
Wed, 13 Feb 2019 14:01 | Hits : 26 | MY

no imageEkonomi Mencabar 2019, konar baring Guan Eng paling TAJAM dalam sejarah
Sat, 05 Jan 2019 23:01 | Hits : 27 | MY

no imageBermula Sebagai April Fool, Razer Secara Rasmi Bakal Keluarkan Pembakar Roti
Sun, 05 May 2019 10:05 | Hits : 10 | MY

no imageWarisan sedia terima wakil rakyat Bebas: Shafie Apdal
Thu, 13 Dec 2018 19:01 | Hits : 20 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 13 Dec 2018 19:01 | Hits : 262 | MY