Pengorbanan Dihargai Bukan Diperlekeh

Pengorbanan Dihargai Bukan Diperlekeh
Fri, 16 Aug 2019 By sukansentral
PERKATAAN berkorban atau pengorbanan amat mudah untuk dituturkan, namun adakah terlalu mudah untuk kita lakukan? Aidil Adha mengajar kita erti pengorbanan yang dilakukan oleh Nabi Ibrahim a.s. dan anaknya Nabi Ismail a.s.Di sebalik kita menghayati ki >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageSaya Tidak Pernah Kawal Fattah, Bukan Punca Kelab Peminatnya Dibubarkan Fazura
Mon, 09 Jul 2018 07:00 | Hits : 23 | MY

no imageAdly: Jangan politikkan budaya memberi wakil rakyat bukan Islam
Sun, 02 Jun 2019 20:10 | Hits : 18 | MY

no imageBukan Level Kita Untuk Kita Berlawan Dengan Dia, Datin Seri Shahida Beri Tips Hadap Netizen Puak
Tue, 26 Feb 2019 05:01 | Hits : 31 | MY

no imageTerbukti Najib Bukan Perompak | MALAYSIA VIRAL
Tue, 16 Jul 2019 22:02 | Hits : 7 | MY

no imageMengapa PJ Bukan MB, MB Bukan PJ?
Thu, 25 Jul 2019 08:03 | Hits : 12 | MY

no imageKemunculan ribuan kerang bukan petanda bencana alam: Bomba
Wed, 10 Oct 2018 21:03 | Hits : 36 | MY

no imageBukan Perkara Pelik Menimbulkan Kegelisahan Kepada Sesetengah Pihak - Nasruddin Hasan Tantawi
Mon, 11 Mar 2019 05:02 | Hits : 15 | MY

no imageRupanya Bukan saja DAP, YADIM kini dikuasai oleh PAN, PKR, PPBM
Wed, 30 Jan 2019 09:03 | Hits : 5 | MY

no imageSaya Bukan Mengandung, Jelas Jihan Musa Bila Muat Naik Foto Di Hospital, Rupa-Rupanya Dia
Wed, 19 Dec 2018 02:04 | Hits : 28 | MY

no imagePRK Semenyih bukti Bersatu bukan wadah ganti UMNO, PAS
Sun, 03 Mar 2019 19:06 | Hits : 33 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 03 Mar 2019 19:06 | Hits : 262 | MY