Penjelasan Zuraida isu jual hartanah mewah ke warga asing

Penjelasan Zuraida isu jual hartanah mewah ke warga asing
Fri, 13 Sep 2019 By malaysiakini
Kata menteri terbabit, berlaku kekeliruan mengenai cadangan menjual rumah mewah dan ia merujuk kepada program Malaysa Rumah Keduaku, bukan kempen pemilikan rumah >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageSyafiq Kyle Beri Penjelasan Muktamad
Wed, 30 May 2018 18:01 | Hits : 34 | MY

no imageTERKINI : PH Utamakan Pekerja Warganegara
Wed, 01 May 2019 15:05 | Hits : 18 | MY

no imageTrio veteran UMNO diminta isytihar aset masing-masing - Anina
Mon, 07 May 2018 20:00 | Hits : 31 | MY

no imageSkandal Terbaharu, Guan Eng Minta Najib Beri Penjelasan Tentang Transaksi RM9.4 Billion.
Wed, 06 Jun 2018 04:01 | Hits : 51 | MY

no imageKetua Hakim Negara Dan Peguam Negara Harus Beri Penjelasan, Diam Diri Cetus Persepsi
Thu, 24 Jan 2019 01:04 | Hits : 35 | MY

no imageTERBONGKAR,DIKECAM SEBAGAI ANAK DURJANA DAN MENANTU JAHANAM,AKHIRNYA ANAK PENJUAL KEREPEK VIRAL TAMP
Thu, 23 Aug 2018 20:03 | Hits : 34 | MY

no imageLando Zawawi bengang dengan tindakan biadap Pekerja asing ini di Petron. Ini tindakan Lando
Sun, 16 Sep 2018 15:04 | Hits : 35 | MY

no imagePENJELASAN ISU PENGADIL PERLAWANAN LIGA SUPER 2019, PERAK LWN KEDAH
Tue, 12 Feb 2019 20:02 | Hits : 12 | MY

no imagePenggunaan Baby Wipes Perlu Dielakkan Jika Air Masih Ada! Ini Penjelasan Ustaz
Tue, 05 Feb 2019 08:03 | Hits : 11 | MY

no image(Video) Tentera Israel bersorak selepas berjaya menembak kepala warga Palestin yang tidak bersenjata
Wed, 11 Apr 2018 16:00 | Hits : 15 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Wed, 11 Apr 2018 16:00 | Hits : 262 | MY