Penyanyi Ditahan Polis, Positif Dadah & Miliki Syabu

Penyanyi Ditahan Polis, Positif Dadah & Miliki Syabu
Mon, 09 Sep 2019 By 1malaynews
Penyanyi lelaki berusia 41 tahun ditahan polis bersama rakannya selepas disyaki memiliki dadah jenis syabu di luar kawasan rumah kedai di Taman Perling di Johor Bahru, 11.30 malam tadi.BACA : Vokalis Kumpulan Rock Ditahan Polis, Miliki Dadah Bernilai >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image(GADUH) Pemilihan PKR: Empat lelaki ditahan di Sungai Petani
Sat, 22 Sep 2018 19:01 | Hits : 35 | MY

no image(Video) 'Sepik asai dik!' - Suspek pecah masuk rumah ditahan orang awam
Sat, 23 Feb 2019 14:02 | Hits : 15 | MY

no imageHina Nabi: Polis tahan 3 individu, buru Alvin Chow
Tue, 05 Mar 2019 15:06 | Hits : 28 | MY

no imagePencuri larikan pistol milik pegawai polis
Mon, 05 Aug 2019 03:04 | Hits : 14 | MY

no imageDitahan sebelum berlepas ke Manila
Sat, 15 Jun 2019 03:04 | Hits : 11 | MY

no imagePolis cari warga emas jadi saksi perbicaraan
Sun, 06 May 2018 20:00 | Hits : 41 | MY

no imageGangguan sistem KLIA: Polis rakam keterangan 12 individu
Tue, 03 Sep 2019 02:03 | Hits : 8 | MY

no imageVokalis Kumpulan Rock Ditahan Polis, Miliki Dadah Bernilai RM100
Sat, 03 Aug 2019 08:01 | Hits : 28 | MY

no imageRogol pelajar, pengawal keselamatan ditahan polis
Wed, 10 Apr 2019 04:03 | Hits : 9 | MY

no imagePolis Tidak Halang Perhimpunan ICERD, Cuma Pantau Muhyiddin
Tue, 20 Nov 2018 14:01 | Hits : 39 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 20 Nov 2018 14:01 | Hits : 262 | MY