Exco Perak nafi audio cuba 'kautim' polis, SPRM

Exco Perak nafi audio cuba 'kautim' polis, SPRM
Fri, 16 Aug 2019 By malaysiakini
Klip audio itu mendakwa Abdul Yunus Jamhari cuba berunding dengan seorang pegawai polis. >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imagePolis sah geledah dokumen di rumah Najib
Thu, 17 May 2018 08:00 | Hits : 7 | MY

no image((LIVE)) Sidang Media Ketua Polis Selangor mengenai Rusuhan Malam Tadi
Tue, 27 Nov 2018 13:01 | Hits : 45 | MY

no imagePolis serbu dan rampas barang peribadi Najib untuk siasatan
Thu, 17 May 2018 08:00 | Hits : 6 | MY

no imageTwitter Hadir Dengan Ciri Penyiaran Audio Hanya Untuk iOS Buat Masa Ini
Sat, 08 Sep 2018 23:04 | Hits : 3 | MY

no imagePolis sahkan mayat Nora Anne sudah dituntut
Sat, 17 Aug 2019 10:04 | Hits : 4 | MY

no imageClaudio Ranieri: Sesuatu Yang Hebat Jika Gary Cahill Menyertai Fulham
Sat, 19 Jan 2019 22:01 | Hits : 33 | MY

no image(Video) 'Kau tau abang aku sape? Mana lagi RM20,000?' - Polis siasat dakwaan anggota polis salahguna
Wed, 30 Jan 2019 14:03 | Hits : 20 | MY

no imageDisyaki lesapkan RM200,000, bekas suami A.Aida dipanggil polis
Fri, 28 Jun 2019 14:05 | Hits : 29 | MY

no imageRotan & malukan anak di media sosial, NGO buat laporan polis terhadap Aliff Syukri
Wed, 01 May 2019 13:05 | Hits : 12 | MY

no imageUqasha Senrose tutup ruangan komen selepas foto di balai polis tersebar
Mon, 07 May 2018 10:03 | Hits : 15 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 07 May 2018 10:03 | Hits : 262 | MY