Pernah Alami Fasa Meroyan, Ibu Ini Kongsi Caranya Lawan Emosi & Pentingnya Sokongan Suami

Pernah Alami Fasa Meroyan, Ibu Ini Kongsi Caranya Lawan Emosi & Pentingnya Sokongan Suami
Sat, 14 Sep 2019 By beautifulnaara
Gangguan perasaan selepas bersalin sebenarnya dialami oleh ramai wanita iaitu sehingga 85 peratus sewaktu tempoh berpantang. Namun, kebanyakannya hanya mengalami pada tahap yang ringan dan tidak membahayakan.Malah ia berlaku sekejap sahaja, biasanya tidak >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageSeram! Titi Kamal Kongsi Detik Misteri Berlakon Filem Makmum - Jam 12 Malam Dengar Orang Mandi Tapi
Tue, 20 Aug 2019 03:04 | Hits : 18 | MY

no imagePlayStation 5 Bakal Hadir Dengan Sokongan SSD Dan Grafik 8K
Tue, 16 Apr 2019 23:08 | Hits : 11 | MY

no imageBuah Pinggang Ada Alami Kebocoran Dan Saya... - Sentiasa Nampak Happy, Tak Sangka Ini Yang Ditangg
Sun, 20 Jan 2019 07:04 | Hits : 43 | MY

no imageSenaskhah Al-Quran Sebagai Hantaran, Nadzmi Adhwa & Ardell Aryana Sah Bergelar Suami Isteri Pada
Mon, 02 Sep 2019 07:04 | Hits : 8 | MY

no imageAibkan Suami, Pastu Gelak Macam Hantu Peminat Izzue Islam Bengang Isteri Conteng Muka
Thu, 08 Aug 2019 04:02 | Hits : 17 | MY

no image(Video) 'Mari lawan aku! Mu nak viral sangat kan?!' - Isteri sepak kepala suami depan anak, tuntut c
Thu, 30 May 2019 00:06 | Hits : 20 | MY

no imageSebagai Seorang Suami Yang Bertanggungjawap, Saya Amat Malu Dengan Sikap Malas Dan Pengotor Isteri S
Sun, 16 Sep 2018 23:02 | Hits : 31 | MY

no imagePH Cuba Sekat Momentum Sokongan Rakyat Kepada BN
Sat, 23 Mar 2019 10:05 | Hits : 30 | MY

no imagePesuruhjaya Britain Ucap Selamat Hari Raya Tapi Dia Ada Cakap Sesuatu Yang Pernah Gegarkan Malaysia
Fri, 15 Jun 2018 17:02 | Hits : 132 | MY

no image(Video) Kita pernah tengok orang meningg4l semasa solat tapi pernahkah lihat orang meningg4l selepas
Thu, 13 Sep 2018 17:03 | Hits : 17 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 13 Sep 2018 17:03 | Hits : 262 | MY