Buat Pertama Kali, Anak Saya Leon Jatuh Sakit, Mengalami Otitis Atau Radang Dalam Telinga Kerana, Rihana Oksana

Buat Pertama Kali, Anak Saya Leon Jatuh Sakit, Mengalami Otitis Atau Radang Dalam Telinga Kerana,  Rihana Oksana
Mon, 12 Aug 2019 By sukansentral
Rihana Oksana memaklumkan, anaknya Tengku Ismail Leon, Petra jatuh sakit. Sekalig gus, menjadi minggu menyedihkan buat ibu cantik ini.Menurut Rihana menerusi perkongsian terkini menerusi Instagram, Leon mengalami otitis atau radang dalam telinga.Malah, >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageBudak maut (strok haba) tertinggal dalam kereta ditemui dalam keadaan mulut berbuih, melecur
Sun, 16 Jun 2019 10:01 | Hits : 5 | MY

no image2 hari 'burung' tersangkut dalam paip PVC
Mon, 26 Nov 2018 12:03 | Hits : 30 | MY

no imageTerlalu asyik membawang, kepala wanita tersangkut dalam jeriji besi
Sat, 01 Jun 2019 20:10 | Hits : 22 | MY

no image'Tak tergamak saya memalukan diri' - Aiman Tino tampil nafi dakwaan terlibat dalam video bogel
Wed, 13 Mar 2019 16:14 | Hits : 120 | MY

no image(Video) 'Dah la kencing dalam seluar, kencing pula di kedai dobi'
Tue, 13 Aug 2019 18:02 | Hits : 11 | MY

no imageTiga beradik maut ditetak lelaki sakit mental
Fri, 18 May 2018 00:00 | Hits : 95 | MY

no imageHuawei FreeLace Fon Telinga Bertali Daripada Huawei
Fri, 29 Mar 2019 09:06 | Hits : 10 | MY

no imageSebab Mengapa Kita Digalakkan Untuk Sujud dan Rukuk Lama-lama Dalam Solat, Manfaatnya Subahanallah..
Wed, 19 Sep 2018 17:02 | Hits : 46 | MY

no imageADAM50 Tamat Mac Ini, Cepat Daftar Anak dan Dapat RM200 Percuma Dalam ASNB
Mon, 25 Mar 2019 10:03 | Hits : 13 | MY

no imageMereka Kini Mahu Alihkan Batu Sempadan Yang Termaktub Dalam Perlembagaan- Mohamad Hasan
Tue, 06 Nov 2018 18:02 | Hits : 59 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 06 Nov 2018 18:02 | Hits : 262 | MY