Perut Anak Ditebuk Luluh Hati Bila Tahu Anak Baru Lahir Tiada Saluran Dubur

Perut Anak Ditebuk Luluh Hati Bila Tahu Anak Baru Lahir Tiada Saluran Dubur
Wed, 19 Jun 2019 By beautifulnaara
Luluh hati seorang ibu apabila anak yang dilahirkan, masih kecil dan merah rupanya menghidap penyakit stoma dan perut terpaksa ditebuk kerana tiada saluran dubur untuk membolehkan Alisha membuang najis setiap hari.Lebih menyayat hati apabila terpaksa berj >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageApe siakkk, tahan berak pun kena buat live ke Ramai Meluat Dengan Gadis Tak Tahu Malu Ini, Menga
Thu, 11 Apr 2019 13:03 | Hits : 14 | MY

no image'Dia OKU tiada satu buah pinggang, pakai pampers, menitik air mata aku' - Cantik kan percaturan Alla
Fri, 14 Dec 2018 13:02 | Hits : 31 | MY

no imageKorea Utara Setuju Tiada Ujian Peluru Berpandu
Sun, 11 Mar 2018 11:00 | Hits : 38 | MY

no imageKelantan tiada enakmen hukuman sebat terhadap lesbian
Wed, 05 Sep 2018 20:03 | Hits : 33 | MY

no imageTiada jawatan tertinggi untuk Mustapa
Sat, 10 Nov 2018 17:02 | Hits : 36 | MY

no imageSejak Lahir 4 Cara Ini Kena Betul-Betul Buat Untuk Si Manja. Barulah Bayi Jarang Sakit
Sat, 16 Mar 2019 07:03 | Hits : 16 | MY

no imageResipi Perut Air Asam Yang Boleh Buat Kecur Liur
Tue, 21 May 2019 01:06 | Hits : 8 | MY

no imageSalah Ke Aku Kerja Kedai Makan? Niat Pelajar Bantu Bapa Dikatakan Malas & Tiada Masa Depan
Tue, 19 Feb 2019 17:02 | Hits : 9 | MY

no imageMEA utamakan sara hidup peneroka, tiada duit Raya
Thu, 23 May 2019 14:09 | Hits : 8 | MY

no imagePerutusan khas Aidilfitri Pemuda Isma
Fri, 15 Jun 2018 14:01 | Hits : 13 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 15 Jun 2018 14:01 | Hits : 262 | MY