Pesan Dr M: Bersatu kena belajar dari Umno

Pesan Dr M: Bersatu kena belajar dari Umno
Fri, 13 Sep 2019 By malaysiakini
Walaupun sudah wujud begitu lama, kata pengerusi Bersatu itu, Umno dapat juga dikalahkan oleh parti yang 'muda' apabila rakyat menolaknya beramai-ramai >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageKerajaan PH perlu Belajar dari TMJ - Rumah Impian Johor
Sun, 21 Oct 2018 19:00 | Hits : 46 | MY

no imageMakcik Tengok Sekarang Ramai Orang Bercerai, Puncanya Pesanan Makcik Buat Ramai Sentap!
Sat, 02 Jun 2018 21:00 | Hits : 17 | MY

no imageAnwar punca Bersatu kalah di Semenyih: Ketua Pemuda PAS
Tue, 05 Mar 2019 03:05 | Hits : 52 | MY

no imageAnak kepada bekas penyanyi kumpulan rock Melissa, Allahyarham Mohd Radzi menceritkan pesanan terakhi
Mon, 24 Dec 2018 00:01 | Hits : 42 | MY

no imageGrab Berkongsi 4 Tabiat Pemakanan Rakyat Malaysia Berasaskan Pesanan GrabFood
Wed, 26 Jun 2019 18:05 | Hits : 8 | MY

no imageDarah Tinggi Ketika Hamil, Nampak Macam Sakit Biasa Tapi Tersangatlah Bahaya, Ikut Pesanan Doktor Ni
Sun, 30 Sep 2018 02:01 | Hits : 135 | MY

no imageDoktor dah banyak kali pesan JANGAN PERGI tapi nak jugak akibatnya..
Tue, 18 Dec 2018 02:02 | Hits : 23 | MY

no imageIBU ALIFF AZIZ PERNAH BERI SATU PESANAN 2 BULAN LALU KEPADA ANAKNYA DAN HARI INI TERJADI TENTANG APA
Wed, 15 May 2019 02:09 | Hits : 34 | MY

no imageAgama Mana Kau Belajar Doakan Anak Orang Macam tu?- Soalan Pedas DS Shahida Pada Siapa?
Sun, 19 Aug 2018 18:03 | Hits : 53 | MY

no imageIni Pesanan Tambahan Kak Lina Pom Pom Berhubung Isu Sound Terang-Terang Bekas Suami di IG!
Mon, 30 Apr 2018 15:04 | Hits : 5 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 30 Apr 2018 15:04 | Hits : 262 | MY