Petronas given to end of September to pay 5 pct sales tax on petroleum products

Petronas given to end of September to pay 5 pct sales tax on petroleum products
Fri, 13 Sep 2019 By edisiviral
The Sarawak government is giving Petronas up to the end of this month to settle the payment of the five per cent sales tax on petroleum products. Reuters File PhotoKUCHING: Petroliam Nasional Berhad (Petronas) will be required to pay the five per cent sa >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imagePetronas, PNS dapat dua ketua baharu mulai 15 Oktober
Mon, 08 Oct 2018 14:02 | Hits : 23 | MY

no imageHuawei Mate 30 Akan Dilancarkan Pada 19 September
Sun, 01 Sep 2019 21:02 | Hits : 12 | MY

no imageiklan raya petronas 2018 : Misi Riuh Raya! dari Petronas
Thu, 07 Jun 2018 18:01 | Hits : 22 | MY

no imageMyCyberSale Kembali Untuk Kali Ke-6 Akan Berlangsung Antara 27 September Hingga 3 Oktober
Wed, 17 Jul 2019 09:06 | Hits : 8 | MY

no imageiNashrah@Net | September 2018
Thu, 11 Oct 2018 04:00 | Hits : 111 | MY

no imagePetronas Bayar Dividen Khas RM30 Bilion Kepada Kerajaan
Fri, 08 Mar 2019 21:01 | Hits : 10 | MY

no imageBelasah cashier Petronas, 'Bob' dihukum denda RM2,000
Mon, 22 Oct 2018 18:01 | Hits : 43 | MY

no imageAmbil gambar ketika isi minyak, Petronas tegur Syed Saddiq
Tue, 15 Jan 2019 00:04 | Hits : 16 | MY

no image20 Kenderaan Rosak Lepas Isi Minyak Petronas
Fri, 28 Dec 2018 19:02 | Hits : 15 | MY

no imageIklan Jawatan Kosong Majlis Bandaraya Alor Setar Tarikh Tutup 26 SEPTEMBER 2018
Fri, 14 Sep 2018 17:18 | Hits : 29 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 14 Sep 2018 17:18 | Hits : 262 | MY