'Program Sarapan Pagi (PSP) diteruskan, hanya untuk pelajar tidak berkemampuan sahaja' - PM

'Program Sarapan Pagi (PSP) diteruskan, hanya untuk pelajar tidak berkemampuan sahaja' - PM
Thu, 16 Jan 2020 By edisiviral
Tahun lalu bekas menteri pendidikan Dr Maszlee mengumumkan akan memperkenal Program Sarapan Pagi PSP bagi membantu 27 juta murid sekolah rendah agar dapat menikmati sajian sarapan yang berkhasiat secara percuma mulai 2020nbspLaporan awal mengataka >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | R.I.P.: Jerry Stevens. Iconic Philly Radio Personality, Programmer
Fri, 17 Jan 2020 03:01 | Hits : 7 | US

no imageNews Story | Tuscaloosa Radio: iHM Names Amber Parker SVP/Programming
Sat, 02 Mar 2019 22:02 | Hits : 34 | US

no imageNews Story | D-C Radio: Candy Cintron To Program WLZL-FM
Fri, 21 Sep 2018 17:04 | Hits : 61 | US

no imageNews Story | FCC Seeks Comment on Duplication of Radio Programming Rule
Tue, 26 Nov 2019 07:03 | Hits : 51 | US

no imageNews Story | TX Radio: iHM Brings On Chuck Knight As SVP/Programming
Wed, 27 Mar 2019 19:04 | Hits : 30 | US

no imageNews Story | Manchin Tries to Capitalize On McConnell's Threats Against Social Programs
Mon, 22 Oct 2018 19:02 | Hits : 42 | US

no imageNews Story | Benztown, Nat'l Radio Talent System Partner For Mentorship Program
Tue, 29 Jan 2019 03:04 | Hits : 20 | US

no imageNews Story | Houston Radio: Armen Williams To Program KILT-AM, KIKK-AM
Sat, 05 Jan 2019 21:04 | Hits : 27 | US

no imageNews Story | ESPN Unveils Pandemic Programming Plans
Thu, 19 Mar 2020 11:02 | Hits : 7 | US

no imageNews Story | Twin Cities Radio: John Hanson To Program WCCO-AM
Tue, 11 Dec 2018 06:03 | Hits : 24 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 11 Dec 2018 06:03 | Hits : 262 | US