'Program Sarapan Pagi (PSP) diteruskan, hanya untuk pelajar tidak berkemampuan sahaja' - PM

'Program Sarapan Pagi (PSP) diteruskan, hanya untuk pelajar tidak berkemampuan sahaja' - PM
Thu, 16 Jan 2020 By edisiviral
Tahun lalu bekas menteri pendidikan Dr Maszlee mengumumkan akan memperkenal Program Sarapan Pagi PSP bagi membantu 27 juta murid sekolah rendah agar dapat menikmati sajian sarapan yang berkhasiat secara percuma mulai 2020nbspLaporan awal mengataka >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | Chicago Radio: iHM Promotes Derrick Brown To VP/Urban Programming
Wed, 04 Dec 2019 23:02 | Hits : 24 | US

no imageNews Story | Nick Fox To Program Westwood One's Country Formats
Sat, 23 Nov 2019 11:02 | Hits : 47 | US

no imageNews Story | D-C Radio: Al Payne To Program WHUR-FM
Tue, 20 Aug 2019 18:02 | Hits : 15 | US

no imageNews Story | CT Radio: iHM Names Joey Brooks SVP Programming
Wed, 11 Sep 2019 05:03 | Hits : 11 | US

no imageNews Story | NYC Radio: David LaBrozzi To Program WABC, WNBM
Tue, 04 Jun 2019 18:10 | Hits : 20 | US

no imageNews Story | Nashville Radio: J Patrick Named WSM-AM Program Director
Tue, 02 Jul 2019 19:04 | Hits : 15 | US

no imageNews Story | CA Radio: Programming Vet Sky Daniels Retires
Tue, 12 Mar 2019 21:03 | Hits : 29 | US

no imageNews Story | Providence Radio: Doug MacGunnigle To Program N/T WPRO
Sun, 19 Jan 2020 03:01 | Hits : 4 | US

no imageNews Story | Bakersfield Radio: Barry Allen To Program KBFP
Wed, 16 Jan 2019 19:04 | Hits : 37 | US

no imageNews Story | Tuscaloosa Radio: iHM Names Amber Parker SVP/Programming
Sat, 02 Mar 2019 22:02 | Hits : 28 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sat, 02 Mar 2019 22:02 | Hits : 262 | US