Punyalah Kusyuk Main, Panggil Anak Baik-Baik, Jangan Sergah!

Punyalah Kusyuk Main, Panggil Anak Baik-Baik, Jangan Sergah!
Mon, 09 Sep 2019 By beautifulnaara
Ada waktunya kita sendiri tak sedar kita dah lakukan beberapa kesilapan kecil dalam mendidik anak. Salah satunya adalah memanggil nama anak dengan panggilan yang kasar atau kuat ketika anak sedang melakukan sesuatu perkara. Tak kisahlah samada sedang main >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image'Wanita jangan takut jadi janda, perkahwinan sepatutnya bahagia' - Peguam Syarie kongsi pengalaman k
Sun, 21 Apr 2019 13:04 | Hits : 6 | MY

no image(3 Gambar) Jangan Bermain Telefon Dalam Jangka Masa Lama, Lelaki Ini Lumpuh Selepas Baring Main Tele
Wed, 28 Nov 2018 15:01 | Hits : 45 | MY

no image''Kalau Tak Nak Terima Nasib Macam Kami, Janganlah Apply Jadi MA'' Penat Tunggu Posting, Lelaki Luah
Thu, 08 Mar 2018 01:00 | Hits : 29 | MY

no imageWatson Nyambek kata 'Jangan percaya!' Selepas Dikatakan Jutawan Bitcoin
Tue, 20 Nov 2018 02:01 | Hits : 49 | MY

no imageLim jangan jadi 'kaduk naik junjung', mohon maaf dalam BM
Mon, 25 Jun 2018 19:00 | Hits : 10 | MY

no imageBukan Marah Panggil Saya Retis, Cuma Nak Beritahu Perkataan Itu Tak Wujud Jihan Muse
Thu, 20 Sep 2018 18:03 | Hits : 21 | MY

no image'Jangan cari lelaki jenis kaki pukul' - Instafamous cedera dibelasah teman lelaki
Fri, 14 Sep 2018 22:01 | Hits : 7 | MY

no imageGILIRAN SAJAT PULA MENGAMUK KE PU SEBAB BOBO DIMANA. SAJAT SIAP CABAR UNTUK DEBAT DAN JANGAN BUAT SA
Thu, 20 Sep 2018 22:03 | Hits : 21 | MY

no imageSetiap Bulan Anak Demam Jangan Bertahan Dengan Ubat. Mesti Ada Tak Kena
Wed, 10 Apr 2019 19:02 | Hits : 9 | MY

no imageIPTS di Bukit Jalil terima panggilan ancaman bom
Fri, 26 Apr 2019 22:06 | Hits : 15 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 26 Apr 2019 22:06 | Hits : 262 | MY