'Jika rehal sekalipun patut roboh kalau tak selamat'

'Jika rehal sekalipun patut roboh kalau tak selamat'
Fri, 09 Aug 2019 By malaysiakini
"Yang pasti, replika itu tidak kelihatan rehal dan al-Quran pun. Yang aku nampak, macam iras-iras kepala robot sahaja," kata pendakwah bebas Wan Ji Wan Hussin. >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageSelamat Hari Guru: Terus Mendidik Anak Bangsa!
Thu, 16 May 2019 12:08 | Hits : 12 | MY

no imageLagenda pop yeh yeh Kassim Selamat meninggal dunia
Mon, 27 May 2019 01:10 | Hits : 23 | MY

no imageKoleksi Gambar Designer Yang Patut Dapat Anugerah
Fri, 22 Feb 2019 13:03 | Hits : 63 | MY

no image"Kalaulah Saya Post Poster Di Media Sosial, Pasti Takkan Kosong" - Siapa Yang Bersalah Seb
Tue, 23 Apr 2019 22:01 | Hits : 8 | MY

no imagePegawai keselamatan ditarik balik kerana Najib sedang disiasat, kata Tun M
Wed, 30 May 2018 08:01 | Hits : 17 | MY

no imagePatut Tak Saya Beli Bas? Kereta Tak Muat, Aliff Syukri Mahu Beli Bas
Sat, 20 Jul 2019 23:03 | Hits : 21 | MY

no imageVIDEO Remaja Main Dengan Batang Paip, Namun Tersangkut, Bomba Datang Selamatkan!
Sat, 25 May 2019 02:06 | Hits : 36 | MY

no imageTahniah! Datuk Siti Nurhaliza selamat lahirkan bayi perempuan secara pembedahan pada jam 8.17 pagi
Mon, 19 Mar 2018 11:00 | Hits : 17 | MY

no image'Dalam 2 minit, dia lepaskan duit kita dalam akaun bank' - Scammer ceroboh akaun bank orang awam
Fri, 28 Sep 2018 12:01 | Hits : 68 | MY

no image10 Koleksi Masakan Kelantan Ini Sungguh Sedap & Patutlah Ramai Orang Suka.
Mon, 01 Apr 2019 12:03 | Hits : 14 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 01 Apr 2019 12:03 | Hits : 262 | MY