Rogol mayat remaja 13 tahun

Rogol mayat remaja 13 tahun
Sat, 07 Sep 2019 By edisiviral
BANTEN: Seorang remaja berusia 13 tahun mati dalam keadaan kejam malah mayatnya turut dirogol tiga lelaki yang menyerangnya di Lebak, Banten.Mangsa dari suku etnik Baduy itu pergi ke kebun dijaga keluarganya bersama abangnya pada jam 1 petang pada 30 Ogo >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageSukar untuk dipercayai, Budak lelaki 5 tahun ini berubah menjadi seperti orang tua. Puncanya dia Min
Sat, 26 May 2018 19:01 | Hits : 22 | MY

no imageBahaya Aircond Kereta Yang Ramai Tidak Tahu, Dua Remaja Ini Disangka Tidur Tetapi Sebenarnya Sudah M
Thu, 11 Oct 2018 13:01 | Hits : 45 | MY

no imageMayat tanpa tangan kanan dan kaki kiri ditemani buaya 19 kaki
Fri, 08 Mar 2019 21:01 | Hits : 12 | MY

no imageBijaknya Dia,- Usia Belum Cecah 2 Tahun, Anak Nora Danish Sudah Mahir Kenal Abjad & Nombor
Sun, 18 Aug 2019 18:02 | Hits : 8 | MY

no imagePDRM Jumpa Peti Besi Berusia 20 Tahun Di Kediaman Najib
Fri, 18 May 2018 00:01 | Hits : 24 | MY

no imageKalau ada perikemanusiaan seorang anak - Ibu 67 tahun derita, rayu dikeluarkan dari rumah warga t
Tue, 12 Feb 2019 20:02 | Hits : 9 | MY

no imageBudak 9 tahun buat laporan polis, mak ayah bergaduh sampai berdarah
Mon, 26 Aug 2019 23:03 | Hits : 13 | MY

no imageKanak-Kanak 4 Tahun Maut Selepas Makan Rambutan! Pernah Ada Penyakit Asma Sebelum Ini
Tue, 15 Jan 2019 07:01 | Hits : 54 | MY

no imageTak Sangka Kami Tak Sempat Raya Bersama Tahun Ni. Innalillah.
Sat, 09 Jun 2018 22:01 | Hits : 24 | MY

no imageKenal pasti awal punca kes pelajar 13 tahun bunuh diri
Thu, 29 Aug 2019 03:03 | Hits : 8 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 29 Aug 2019 03:03 | Hits : 262 | MY