'Peti ais rosak, tilam & kipas lesap, dapur kotor cam gampang' - Anak owner rumah sewa kecewa ibunya dianiaya penyewa

'Peti ais rosak, tilam & kipas lesap, dapur kotor cam gampang' - Anak owner rumah sewa kecewa ibunya dianiaya penyewa
Thu, 08 Aug 2019 By terbocor
Kos sewa rumah yang mahal menyebabkan ada sebilangan kecil yang berkongsi bayaran sewa rumah lebihlebih lagi dalam kalangan pelajar Pelajar universiti antaranya yang terpaksa menyewa bilik atau rumah sewa disebabkannbsp kuota yang terhad untuk tinggal >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | Radio Execs Urged To Debate Ownership Rules
Wed, 27 Feb 2019 20:04 | Hits : 19 | US

no imageNews Story | Lawsuit Cites Lack of Diversity in Radio, TV Ownership
Tue, 23 Apr 2019 18:07 | Hits : 24 | US

no imageNews Story | Music Groups Oppose Further Deregulate AM/FM Ownership
Thu, 27 Sep 2018 19:04 | Hits : 84 | US

no imageNews Story | FCC Bows To Court, Reinstates Media Ownership Rules
Wed, 25 Dec 2019 11:01 | Hits : 51 | US

no imageBritish Dogs (And Their Owners) Demand Brexit 'Wooferendum'
Tue, 09 Oct 2018 14:04 | Hits : 46 | US

no imageNews Story | R.I.P.: 'Radio' Bob Smith, Broadcaster, Station Owner
Fri, 07 Jun 2019 23:10 | Hits : 38 | US

no imageUnlicensed Gun Owner Accidentally Shoots Himself In Penis
Tue, 05 Mar 2019 11:07 | Hits : 26 | US

no imageNews Story | Appeals Court Says No To Ownership Review
Fri, 22 Nov 2019 03:02 | Hits : 71 | US

no imageNews Story | FCC Opens New Review Of Ownership Rules
Thu, 13 Dec 2018 18:04 | Hits : 10 | US

no imageVideo Of Bear Eating Ice Cream At Dairy Queen Leads To Charges For Zoo Owners
Fri, 11 May 2018 07:01 | Hits : 138 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 11 May 2018 07:01 | Hits : 262 | US