Sabah mahu tentu hala tuju pendidikan sendiri

Sabah mahu tentu hala tuju pendidikan sendiri
Thu, 08 Aug 2019 By edisiviral
KOTA KINABALU: Sabah menggesa Kementerian Pendidikan supaya membenarkan negeri itu membuat keputusan sendiri berhubung langkahnya memperkenalkan tulisan jawi di sekolah, sewaktu kontroversi mengenai silibus tambahan itu hangat di semenanjung.Timbalan Ketu >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageMakan Steamboat Kat Luar Budget Besar, So Saya Buat Sendiri. Ibu Ini Kongsi Rahsia Resipi Sos Stea
Sun, 26 Aug 2018 12:00 | Hits : 63 | MY

no imageSir Jony Ive Meninggalkan Apple Bagi Membuka Firma Rekaan Sendiri
Fri, 28 Jun 2019 09:06 | Hits : 10 | MY

no imageBetul-Betul Hebat, 6 Anak Selebriti Ini Sudah Ada Jenama Sendiri
Tue, 29 May 2018 04:00 | Hits : 33 | MY

no imageUsaha murni pemuda ini yang sanggup keluarkan wang sendiri demi memberi pendidikan kepada anak-anak
Fri, 19 Jul 2019 12:03 | Hits : 7 | MY

no imageUMNO Sabah Tatap Utuh
Sat, 27 Jul 2019 15:07 | Hits : 15 | MY

no imageMacam-Macam Hidangan Bihun Korang Boleh Cuba Sendiri..Sedapnyaa Alahaii Dapat Makan Panas-Panas..
Mon, 15 Oct 2018 19:02 | Hits : 32 | MY

no imagePapagomo DEDAH, Selepas SABAH,Semenanjung pula sebab TIDAK setuju Pakatan "ZAHID-ANWAR-DAP'
Thu, 13 Dec 2018 13:03 | Hits : 6 | MY

no imageTun Juhar dilantik Yang Dipertua Negeri Sabah bagi penggal ke-3
Fri, 28 Dec 2018 01:02 | Hits : 29 | MY

no imageWan Azizah turun berkempen guna kereta sendiri
Wed, 23 Jan 2019 20:02 | Hits : 11 | MY

no imageIsteri saya teraniaya oleh kawan baiknya sendiri Joey dedah Watie dianiaya
Sun, 25 Feb 2018 19:00 | Hits : 126 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 25 Feb 2018 19:00 | Hits : 262 | MY