Saintis Jepun temui cara mudah untuk pilih jantina anak

Saintis Jepun temui cara mudah untuk pilih jantina anak
Wed, 14 Aug 2019 By terbocor
Saintis Jepun telah menemui cara mudah yang boleh memisahkan sperma yang membawa kromosom X daripada yang membawa kromosom Y dalam tikus makmal, menjadikan hasrat untuk menentukan jantina anak semakin menghampiri realiti, lapor agensi berita China Xinhua >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageKoleksi Resipi Pastri Moden Yang Mudah Buat, Manis & Sedap!
Thu, 01 Mar 2018 10:00 | Hits : 50 | MY

no imageBedak Kusyen Untuk Kesempurnaan Kulit Paling Natural
Wed, 17 Jul 2019 22:03 | Hits : 7 | MY

no imageApple Hadir Dengan Program Baik Pulih Khas Untuk Peranti Lapuk Mereka iPhone 4S Tersenarai
Fri, 02 Nov 2018 04:04 | Hits : 90 | MY

no imageStaedtler Menghasilkan Stylus Noris Digital Untuk Chromebook
Tue, 26 Jun 2018 08:00 | Hits : 40 | MY

no imageUMNO Perlu Revolusi Parti, Pemuda UMNO Terbuka Untuk Perbincangan, Cadangan Khairul Azwan
Fri, 25 May 2018 13:01 | Hits : 25 | MY

no imageBuat pinjaman peribadi untuk bayar PTPTN bukan langkah bijak
Thu, 16 Aug 2018 16:03 | Hits : 49 | MY

no imageCuba Dulu! Ni 7 Resipi Salad Untuk Yang Bukan Pemakan Salad.
Sat, 24 Feb 2018 01:00 | Hits : 51 | MY

no imageBila Masa Yang Sesuai Untuk Beli Kasut?
Wed, 07 Mar 2018 19:00 | Hits : 139 | MY

no imagePencemaran Toksik Melarat, Hairan Kerajaan PH Seakan Ambil Mudah
Thu, 14 Mar 2019 12:05 | Hits : 28 | MY

no imageSKMM Diminta Memantau Harga Internet Harga Pakej Asas Perlu Munasabah Untuk Semua
Thu, 21 Jun 2018 02:01 | Hits : 6 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 21 Jun 2018 02:01 | Hits : 262 | MY