Salahuddin : Dari Kampung Serkat Ke Putrajaya

Salahuddin : Dari Kampung Serkat Ke Putrajaya
Sat, 19 May 2018 By edisiviral
DetailsPublished on Friday, 18 May 2018 22:50 Salahuddin Ayub.JOHOR  BAHRU — Timbalan Presiden Parti Amanah Negara (PAN) Salahuddin Ayub, yang baru sahaja dinamakan sebagai Menteri Pertanian dan Industri Asas& >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image(2 Video) Penduduk kampung terkejut beruk apabila lihat rumah mereka ditelan bumi depan mata sendiri
Sat, 01 Dec 2018 22:03 | Hits : 15 | MY

no imagePutrajaya Akan Jual Hasil Rampasan Barangan Mewah Najib, Rosmah
Fri, 29 Jun 2018 21:00 | Hits : 45 | MY

no imageMahathir terkejut sebaik jejak kaki ke Putrajaya. Beliau Menjumpai Beg Yang Mengandungi
Sun, 17 Jun 2018 06:01 | Hits : 14 | MY

no imageRejim Israel sekat laluan masuk ke kampung Khan al-Ahmar
Sat, 15 Sep 2018 10:04 | Hits : 40 | MY

no imagePatutlah rosak, rupanya cicak 'berkampung' dalam periuk nasi
Fri, 04 May 2018 10:04 | Hits : 154 | MY

no imageSalahuddin Ayub, Dzulkefly Ahmad dan P Waytha Moorthy meminta rakyat terima kematian itu sebagai tak
Tue, 18 Dec 2018 13:02 | Hits : 32 | MY

no image'Orang Kristian sudah ambil alih Putrajaya' - Netizen selar Tajuddin cuba hasut rakyat
Sat, 04 Aug 2018 12:00 | Hits : 31 | MY

no imagePahang minta Putrajaya pertimbang semula royalti minyak
Sun, 19 May 2019 15:10 | Hits : 21 | MY

no imageLaluan baru keretapi ke Pantai Timur, Putrajaya jadi hab ECRL
Fri, 19 Apr 2019 15:09 | Hits : 9 | MY

no image4 Tip Daging Ayam Kampung Isinya Empuk, Cubalah Resipi Ayam Kapitan Ni
Tue, 10 Sep 2019 06:03 | Hits : 4 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 10 Sep 2019 06:03 | Hits : 262 | MY