Samsung Galaxy Note 10+ 5G mendapat skor kamera DxOMark tertinggi mengalahkan Huawei P30 Pro

Samsung Galaxy Note 10+ 5G mendapat skor kamera DxOMark tertinggi mengalahkan Huawei P30 Pro
Wed, 14 Aug 2019 By edisiviral
Seperti biasa setiap kali telefon pintar baru diperkenalkan, DxOMark yang cukup terkenal dengan kajian kualiti gambar dari kamera telefon pintar akan mengeluarkan skor pemarkahan mereka.Kini menerusi kemaskini DxOMark terbaru, hasil kajian telah menun >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imagePaparan Pintar Honor Dilengkapi Skrin 55-Inci, Dijana Cip Honghu 818 Dan Kamera Pop-Naik
Fri, 26 Jul 2019 19:05 | Hits : 9 | MY

no imageSamsung Mungkin Melancarkan Televisyen QLED 8K Pada IFA 2018
Tue, 21 Aug 2018 03:03 | Hits : 154 | MY

no imageAnak Melayu Pertama Catat Markah Tertinggi Dunia Peperiksaan ACCA
Tue, 20 Feb 2018 03:00 | Hits : 56 | MY

no imageSekatan Amerika Syarikat Terhadap Huawei Apa Langkah Seterusnya?
Wed, 22 May 2019 04:10 | Hits : 6 | MY

no imageDiva AA Tetap Tunai Janji Walau Hanya Mendapat 90 Undi
Thu, 10 May 2018 03:00 | Hits : 40 | MY

no imageSamsung Galaxy A2 Core Dilancarkan Dengan Sistem Operasi Android Pie Go
Tue, 16 Apr 2019 07:08 | Hits : 8 | MY

no image#GalaxyNote9 Uruskan Tugasan Harian Dengan Lebih Produktif Dan Efisien
Mon, 08 Oct 2018 19:02 | Hits : 15 | MY

no imageHuawei Freebuds 2 Pro Tertiris Boleh Dicas Secara Nirwayar Menggunakan Mate 20 Pro
Thu, 20 Sep 2018 06:03 | Hits : 271 | MY

no imageOppo F9 Kini Rasmi Menyokong VOOC, Kamera Swafoto 25MP, Rekaan Takuk Umpama Titisan Air
Thu, 16 Aug 2018 00:03 | Hits : 85 | MY

no imageARM Hadir Dengan Mali-C52 Dan Mali-C32, ISP Baharu Untuk Kamera Aksi, Dron Dan Peranti Berhubung
Fri, 04 Jan 2019 13:02 | Hits : 27 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 04 Jan 2019 13:02 | Hits : 262 | MY