IPU sangat tidak sihat, penduduk Johan Setia masih bakar sampah

IPU sangat tidak sihat, penduduk Johan Setia masih bakar sampah
Thu, 12 Sep 2019 By sukansentral
Guru SMK Jalan Kebun Mohd Fauzi Isman memasang notis 'Sekolah Ditutup' susulan jerebu melanda kawasan tersebut. ? Foto BernamaKLANG, 12 Sept Rakyat Selangor mula mengambil langkah berjaga-jaga ekoran keadaan berjerebu yang melanda beberapa kawasan di ne >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageMahkamah isytihar kerusi Parlimen Cameron Highlands terbatal, tidak sah
Fri, 30 Nov 2018 19:01 | Hits : 9 | MY

no image27 Tahun tidak pulang Bangladesh kerana mencari sesuap nasi, kisah lelaki ini buatkan hati rakyat ma
Mon, 01 Apr 2019 12:02 | Hits : 14 | MY

no imageTiada Lagi Pelukan Manja Setiap Hari. Dua Beradik Yatim Piatu Sekelip Mata
Wed, 24 Jul 2019 16:03 | Hits : 12 | MY

no imageKisah Benar Kejadian Misteri Di Padang Golf Akibat Tidak Menghormati Azan
Fri, 22 Feb 2019 18:03 | Hits : 29 | MY

no image30 jam di bilik bersalin tetapi masih belum ada tanda-tanda untuk melahirkan, wanita ini ambil keput
Sat, 25 Aug 2018 15:03 | Hits : 66 | MY

no imageSharnaaz Ahmad Dan Isteri Kongsi Foto #BabyJ Yang Sangat Comel
Fri, 31 Aug 2018 16:03 | Hits : 14 | MY

no imageDah Tiga Tahun Bercerai, Tapi Masih Stalk Bekas Isteri Di FB Tanpa Rasa Malu.
Sat, 14 Jul 2018 10:00 | Hits : 85 | MY

no imagePeranti Huawei Sedia Ada Masih Boleh Guna Google Android
Mon, 20 May 2019 15:10 | Hits : 90 | MY

no image[VIDEO] Anwar Ibrahim handal berucap tetapi tidak layak mentadbir negara, kata Saiful Bukhari Azlan
Tue, 02 Oct 2018 22:01 | Hits : 17 | MY

no imageGara2 jumpa bangkai lembu disembe lih, seorang pegawai polis TERBU NUH dan berpuluh kenderaan diBAKA
Sun, 09 Dec 2018 19:03 | Hits : 60 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 09 Dec 2018 19:03 | Hits : 262 | MY