PM sasar tiga juta peluang kerja pendapatan tinggi

PM sasar tiga juta peluang kerja pendapatan tinggi
Fri, 20 Apr 2018 By thetrendingnow
Datuk Seri Najib Razak melawat reruai selepas pelancaran program MyApprenticeship, 20 April 2018. Foto oleh Azneal IshakKUALA LUMPUR, 20 April Program MyApprenticeship akan menyediakan satu juta peluang pekerjaan tambahan kepada rakyat Malaysia, kata >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageAkidah, Keimanan Dan Keikhlasan Jadi Tonggak Kerjasama UMNO Dan PAS
Mon, 19 Aug 2019 01:02 | Hits : 5 | MY

no imageMudahnya Kerja, Ketahui Makanan Yang Boleh Dimasak Guna Air Fryer
Fri, 11 Jan 2019 05:00 | Hits : 25 | MY

no imageSasar 10 kontinjen terbaik - PM
Fri, 10 Aug 2018 15:00 | Hits : 24 | MY

no image[KOS SARA HIDUP] Kos sara hidup tinggi punca tiga beranak maut bunuh diri
Fri, 19 Oct 2018 16:02 | Hits : 91 | MY

no imageLebih 1,500 kakitangan Media Prima bakal diberhentikan kerja
Sat, 24 Nov 2018 17:01 | Hits : 46 | MY

no imageProgram 100 Series LiVE Pitching Mensasarkan Golongan Muda Untuk Berkongsi Idea Kepada Pembangunan
Thu, 20 Jun 2019 16:05 | Hits : 36 | MY

no image(Video) 'Dia buat kerja je, kenapa perlu tampar?' - Pengawal Keselamatan dakwa dikasari staff MPKJ
Wed, 14 Mar 2018 17:00 | Hits : 21 | MY

no imageInstagram Kini Disasarkan Bernilai Lebih RM400 Bilion
Tue, 26 Jun 2018 16:02 | Hits : 13 | MY

no image'Maaf, saya hanya ulang apa yang diteriak oleh penonton' - Najib minta maaf pada pekerja syif malam
Tue, 26 Feb 2019 18:02 | Hits : 12 | MY

no imageKafe Ahad - "Kerja kebajikan adalah cara hidup saya..." - Kuan Kentang
Sun, 29 Apr 2018 06:01 | Hits : 56 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 29 Apr 2018 06:01 | Hits : 262 | MY