Sebelum Caesar, Ada Sebab Doktor Suruh Puasa Dulu. Curi-Curi Makan Bahayakan Nyawa Ibu & Bayi

Sebelum Caesar, Ada Sebab Doktor Suruh Puasa Dulu. Curi-Curi Makan Bahayakan Nyawa Ibu & Bayi
Wed, 14 Aug 2019 By beautifulnaara
Selama ini mungkin ramai ibu yang terfikir kenapa perlu berpuasa sekurang-kurangnya 6 jam sebelum pembedahan caesarean. Rupanya ia bersebab & kalau tak patuh boleh bahayakan nyawa ibu dan anak!Melahirkan anak sama ada secara pembedahan atau normal ked >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageDoktor Beritahu 11 Punca Rahim Jatuh. Jangan Ambil Mudah Punca Nombor 5!
Thu, 18 Oct 2018 11:03 | Hits : 147 | MY

no imageBengkel Semakan Maklumat di Laman Web SHARPS
Sat, 03 Aug 2019 06:05 | Hits : 8 | MY

no imageChlorophyll SURYA, Alternatif Untuk Anak Yang Tak Suka Makan Sayur
Thu, 13 Dec 2018 05:01 | Hits : 38 | MY

no imageGeorge Clooney Minta Orang Ramai Boikot Hotel Sultan Brunei. Bila Ditanya Ini Sebab Kenapa
Fri, 29 Mar 2019 23:07 | Hits : 10 | MY

no image[Video] Saat indah sebelum tahanan 25 sunni digantung mati oleh kerajaan Iran
Mon, 22 Oct 2018 12:03 | Hits : 46 | MY

no imageDiajak keluar bersiar-siar jam 2.15 pagi sebelum dirogol teman lelaki dan rakan-rakan
Fri, 27 Jul 2018 22:00 | Hits : 26 | MY

no imagePelanggan Dirantai Di Kerusi Restoran, Elak Terus Lari Selepas Makan
Wed, 12 Jun 2019 16:01 | Hits : 16 | MY

no imageJalan & Tidur Makin Sukar, Tya Kawal Nafsu Makan Supaya Bayi Tak Besar
Sat, 27 Apr 2019 08:05 | Hits : 7 | MY

no imageTiga Beranak Pergi Bersama. Nenek Kongsi Apa Yang Berlaku Sebelum Kejadian Buat Ramai Sebak
Wed, 27 Mar 2019 03:02 | Hits : 45 | MY

no imageAhli Parlimen PH Sengaja Elak Bahas Isu Sensitif Sebab Enggan Serlah Kegagalan
Fri, 29 Mar 2019 14:03 | Hits : 13 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 29 Mar 2019 14:03 | Hits : 262 | MY