Cuti sekolah disaran berperingkat ikut negeri

Cuti sekolah disaran berperingkat ikut negeri
Thu, 11 Oct 2018 By sukansentral
GEORGETOWN - Kementerian Pelancongan, Kesenian dan Kebudayaan akan mencadangkan supaya cuti sekolah dibuat secara berperingkat bagi memacu sektor pelancongan dan mengurangkan kesesakan di beberapa tempat tumpuan pelancong tempatan.Timbalan Menterinya Ba >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image(Video) Remaja Lelaki Tingkatan 1 Ini Nekad Untuk Terjun Bangunan Sekolah Selepas Cintanya Ditolak.
Wed, 13 Mar 2019 04:01 | Hits : 13 | MY

no imageApa jenis sampah sebenarnya yang diajar disekolah?! Siti Kasim mempersoalkan mata pelajaran Pend
Sat, 19 Jan 2019 13:02 | Hits : 32 | MY

no imageSeorang maut 7 cedera insiden tembakan rambang di sekolah AS
Wed, 08 May 2019 15:05 | Hits : 8 | MY

no imageGambar budak buat kerja sekolah tular bawa tuah
Mon, 27 May 2019 17:06 | Hits : 24 | MY

no imageKanak-kanak dipukul dan ditikam bapanya kerana gagal siapkan kerja sekolah
Mon, 25 Feb 2019 22:02 | Hits : 30 | MY

no imageSampai Me?gigil Pelajar Sekolah Ni Akibat Terhidu Bahan Kimia. Vide0 Ini Amat Me?yedihkan, Memang Wa
Wed, 13 Mar 2019 03:02 | Hits : 30 | MY

no imageAmalan demokrasi, pilihanraya akan didedahkan di sekolah
Fri, 26 Jul 2019 02:07 | Hits : 11 | MY

no imagePRK Balakong: 10 Tahun Masalah Sampah, Wabak Denggi Kerajaan Negeri Abaikan
Sun, 02 Sep 2018 12:03 | Hits : 41 | MY

no imageTun M sekolahkan Menteri, ajar Sejarah ASAL USUL
Fri, 09 Nov 2018 14:01 | Hits : 32 | MY

no imageSex education mungkin akan di ajar di sekolah
Sat, 15 Jun 2019 13:04 | Hits : 5 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sat, 15 Jun 2019 13:04 | Hits : 262 | MY