'Selamat di Malaysia, tidak di Myanmar'

'Selamat di Malaysia, tidak di Myanmar'
Mon, 12 Aug 2019 By sukansentral
SAYA bersyukur dapat ke Malaysia. Di sini, semua orang menghormati agama masing-masing. Jika di Myanmar, Rohingya sentiasa ditindas.Di Malaysia, semua orang boleh mengamalkan ajaran agama masing-masing. Orang Melayu hormat Orang Cina dan India, begitu >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image[PH TIDAK AMBIL PENGAJARAN] LGBT - KISAH KAUM LUTH, SUNNAH YANG BERULANG
Fri, 20 Jul 2018 09:00 | Hits : 7 | MY

no imageMi Max 3 Dan Mi Band 3 Mula Dijual Di Malaysia Mi Store Dibuka Di Sunway Pyramid
Thu, 27 Sep 2018 16:04 | Hits : 32 | MY

no imageBank Negara nafi mengatakan rakyat Malaysia miskin
Fri, 06 Apr 2018 23:00 | Hits : 84 | MY

no imageMFL Jawab Isu Kelewatan Keluarkan Jadual Perlawanan Liga Malaysia
Sat, 12 Jan 2019 08:01 | Hits : 16 | MY

no imageAllahu. Anggota Bomba Adib Perlukan Doa Rakyat Malaysia. Ini Perkembangan Terkini Adib Dari Pihak IJ
Sun, 16 Dec 2018 18:01 | Hits : 9 | MY

no imageDAP Keluar PH?: Netizen KECEWA, katanya sepatutnya 'Keluar' Malaysia terus
Fri, 21 Dec 2018 19:02 | Hits : 38 | MY

no image#KitaRakyatMalaysia Mengabungkan Usahasama Maxis bersama PERHILITAN dan Huawei
Fri, 28 Sep 2018 22:00 | Hits : 4 | MY

no imagekonon Malaysia Baharu tapi menuju Malaysia Palsu?
Mon, 11 Feb 2019 13:02 | Hits : 5 | MY

no imageBerlaku tidak puas hati lelaki ini terhadap pekerja parking ini, di pejabat parking sebuah hotel 5 b
Thu, 11 Oct 2018 00:03 | Hits : 227 | MY

no imagePelancong Kutip Sampah, Orang Malaysia Tengok Je?
Fri, 02 Mar 2018 19:00 | Hits : 39 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 02 Mar 2018 19:00 | Hits : 262 | MY