Sempat kongsi foto anak di Facebook, suami isteri maut kemalangan

Sempat kongsi foto anak di Facebook, suami isteri maut kemalangan
Sun, 28 Jun 2020 By ohsemput
Ajal dan maut ditangan Tuhan barubaru ini dukacita dimaklumkan sepasang suami isteri maut dalam satu kemalangan di Kilometer 344 Lebuhraya Shah Alam KESAS dari arah USJ ke Klang dekat Subang Jaya semalamMenerusi Harian Metro motorsikal yang dinai >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | Facebook Under Siege
Thu, 20 Dec 2018 17:04 | Hits : 39 | US

no imageNews Story | Alex Jones to Newsmax TV: Facebook Playing 'Dumb'
Sat, 04 May 2019 22:05 | Hits : 33 | US

no imageNews Story | 90s Stars Making Comeback On Facebook and YouTube
Mon, 15 Oct 2018 16:04 | Hits : 55 | US

no imageNews Story | Facebook Disabled 2B Fake Accounts During 1Q
Sat, 25 May 2019 20:08 | Hits : 20 | US

no imageNews Story | Facebook Commits $300M to Support Local News
Wed, 16 Jan 2019 07:04 | Hits : 16 | US

no imageNews Story | Facebook's Zuckerberg Pushes Back Amid Financial, PR Crises
Wed, 21 Nov 2018 21:04 | Hits : 57 | US

no imageNews Story | Report: Facebook Watch Wants Music Videos
Sat, 21 Dec 2019 07:01 | Hits : 45 | US

no imageNews Story | US Lawmaker Still Concerned About Facebook Cryptocurrency After Swiss Meetings
Mon, 26 Aug 2019 07:04 | Hits : 18 | US

no imageNews Story | Report: Facebook Working On Alexa, Siri Rival
Thu, 18 Apr 2019 16:07 | Hits : 30 | US

no imageNews Story | Facebook Loses 'Best Employer' Rating
Wed, 05 Dec 2018 19:03 | Hits : 27 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Wed, 05 Dec 2018 19:03 | Hits : 262 | US