SPRM siasat kes jual MyKad pada warga China jika ada maklumat

SPRM siasat kes jual MyKad pada warga China jika ada maklumat
Thu, 12 Sep 2019 By malaysiakini
Ketua Pesuruhjaya SPRM Latheefa Koya berkata setakat ini pihaknya belum terima sebarang aduan mengenai dakwaan MyKad dijual di Pulau Pinang. >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageStop spreading news Chinese nationals given MyKad NRD
Sat, 07 Sep 2019 15:01 | Hits : 8 | MY

no imageTiga lelaki warga Myammar maut SUV terbabas
Sun, 19 May 2019 19:10 | Hits : 12 | MY

no imageKerajaan tubuh pasukan khas siasat 1MDB
Mon, 21 May 2018 17:02 | Hits : 30 | MY

no imageHubungan semakin tegang, China siap sedia 'serang' AS
Mon, 24 Sep 2018 11:02 | Hits : 36 | MY

no imageThe China-Malaysia Friendship Garden
Wed, 25 Jul 2018 15:03 | Hits : 13 | MY

no imagePAC buka semula siasatan babit 1MDB
Tue, 07 Aug 2018 19:00 | Hits : 35 | MY

no image(BILA KAFIR MEMERINTAH) Kerajaan Komunis China Mahu Roboh Masjid Bersejarah
Sun, 12 Aug 2018 10:00 | Hits : 18 | MY

no imageJom Ketahui Rahsia Warga Jepun Membalut Hadiah Dalam Masa 12 Saat Sahaja Teknik Yang Mudah Diikuti.
Thu, 05 Jul 2018 03:00 | Hits : 13 | MY

no imageOnePlus 6 Marvel Avengers Edition Dilancarkan Di China Dengan Kerangka Iron Man
Thu, 17 May 2018 16:01 | Hits : 26 | MY

no image1MDB paling disiasat tapi terbukti saya tak bersalah, kata Najib
Fri, 25 May 2018 06:01 | Hits : 26 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 25 May 2018 06:01 | Hits : 262 | MY