News Story | Detroit Radio: Cadillac Jack Returns On WYCD

News Story | Detroit Radio: Cadillac Jack Returns On WYCD
Tue, 13 Nov 2018 By newstostory
Tom KapsalisEntercom today announced Tom Cadillac Jack Kapsalis as Assistant Program Director and midday drive host for WYCD 99.5 FM in Detroit, effective November 19. Cadillac Jack will be heard on air weekdays from 10:00 a.m. to 3:00 p.m. ET.Cadillac >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


loading...

Sambutan Hari Radio Sedunia, World Radio DaySambutan Hari Radio Sedunia, World Radio Day
Tue, 13 Feb 2018 06:00 | Hits : 63 | MY

(Video) 'Girl! You're so mean' - Netizen dakwa Neelofa sindir Fazura di Instastory(Video) 'Girl! You're so mean' - Netizen dakwa Neelofa sindir Fazura di Instastory
Sat, 10 Mar 2018 17:00 | Hits : 25 | MY

Just When 2018 Couldnt Get Weirder, Duchess Kates Fingers Became A StoryJust When 2018 Couldnt Get Weirder, Duchess Kates Fingers Became A Story
Mon, 12 Mar 2018 20:00 | Hits : 38 | US

Najib: Kalau nak tengok Liverpool, tengok History ChannelNajib: Kalau nak tengok Liverpool, tengok History Channel
Tue, 20 Mar 2018 21:00 | Hits : 29 | MY

Cosby returns to Pennsylvania court for retrial on sex assault chargesCosby returns to Pennsylvania court for retrial on sex assault charges
Mon, 09 Apr 2018 22:00 | Hits : 20 | MY

Radio Tak Mahu Main Lagu Zamani
Sun, 15 Apr 2018 04:00 | Hits : 16 | MY

7 Cara Bagaimana Insta Story Boleh Dijadikan Content Marketing!7 Cara Bagaimana Insta Story Boleh Dijadikan Content Marketing!
Tue, 24 Apr 2018 18:01 | Hits : 24 | MY

Ara Johari Dikecam Rekod Avengers Di IG Story, IG Iols, Suka Hati Iols Nak Rekod Apa PunAra Johari Dikecam Rekod Avengers Di IG Story, IG Iols, Suka Hati Iols Nak Rekod Apa Pun
Sat, 28 Apr 2018 11:00 | Hits : 23 | MY

Facebook Akan Memperkenalkan Ciri Clear History Memudahkan Memadam Sejarah Pelayaran Di Facebook
Wed, 02 May 2018 04:01 | Hits : 23 | MY

Anwar Ibrahim Returns TodayAnwar Ibrahim Returns Today
Wed, 16 May 2018 11:00 | Hits : 11 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Wed, 16 May 2018 11:00 | Hits : 262 | MY